Системи відеонагляду – це сукупність різноманітних апаратних і програмних засобів, за допомогою яких реалізується аудіо- та відеоконтроль. Сьогодні якісне відеоспостереження характеризується різноманіттям технічних функцій. Основні з них є такими:

Замовити відеоспостереження
 • розпізнавання номерів автомобілів,
 • цілеспрямоване стеження,
 • детектор паніки,
 • детектор руху,
 • детектор залишених речей.

 

 

Встановлення системи відеоспостереження – це той крок, який неодмінно допоможе вам забезпечити надійне стеження за порядком вдома, в офісі, на дачі або на виробництві.

Сфера систем відеоспостереження безперервно розвивається, постійно вдосконалюючись. Це, мабуть, – одна з найбільш популярних систем безпеки, що використовуються практично всіма великими компаніями, і дедалі частіше – у секторі середнього та малого бізнесу.

Вибір системи відеоспостереження

Це – справа відповідальна. І компанія Alarm у Львові рекомендує зважено підійти до цього питання. Добре налагодженою система працюватиме тривалий час, максимально ефективно та надійно.

Спочатку варто визначити мету встановлення системи. Це може бути контроль за персоналом, за відвідувачами, контроль трафіку на контрольно-пропускному пункті або ж загальний план усього, що відбувається всередині або ззовні офісного приміщення.

Основні елементи системи відеоспостереження та відеоконтролю це:

 • Спеціалізовані відеокамери – ТВ-камери.
 • Мікрофони.
 • Апаратура для обробки відео- і аудіосигналів.
 • Устаткування для передачі сигналів на велику відстань (у разі, якщо віддаленість об'єкту відеоспостереження від місця фіксації сигналу понад 100 м)

Варто розглянути докладніше ключові елементи комплексної системи відео спостереження.

Приміром, відеокамери. ТВ-камери для відеоспостереження випускаються в різних форм-факторах:

 • Мініатюрна камера (корпус-півсфера).
 • Циліндричний корпус.
 • Квадратний корпус (цей вид використовується на так часто, як названі вище).
 • Чорно-білі або кольорові, а також універсальні камери день / ніч, що переходять із кольорового в чорно-білий режим при недостатньому освітленні.
 • Камери вуличного або внутрішнього спостереження.

За розширеннями камери поділяються на стандартні й високочутливі, з високою роздільною здатністю.

Апаратура для запису відео- та аудіосигналу

Система запису сигналів зазвичай поділяється на:

Плати для ПК – це комплекс спеціалізованих програм і обладнання, необхідних для здійснення обробки та запису сигналу.

Центр, ядро системи – програмне забезпечення, яке проводить обробку і запис на комп'ютерний жорсткий диск сигналу, отриманого за допомогою плати відеоохоплення.

Такі системи нерідко мають розширений набір функцій і можуть оперативно реагувати на різноманітні ситуації. При необхідності подібні системи розширюються за допомогою додавання нових плат відеоохоплення. Плати користуються великою популярністю на великих об'єктах, де, як правило, потрібна не тільки реєстрація та перегляд зображення, а й програмування сценаріїв реакції системи на події, у межах контрольованої ділянки. Для такої складної системи потрібне відповідне апаратне забезпечення, потужна комп'ютерна платформа.

Відеореєстратори у системі відеонагляду

Це електронні пристрої, призначені для обробки сигналу, як аудіо, так і відео. Відеореєстратор має спеціалізовану промислову плату з процесором, аналогові й мережеві інтерфейси, спеціалізовану операційну систему.

Відеореєстратори можна класифікувати так:

 • Реєстратори, що в мережі підтримують тільки цифрові ТВ-камери;
 • гібридні реєстратори, що працюють як з аналоговими, так і з цифровими ТВ-камерами;
 • DVR stand alone- реєстратори, які працюють виключно з аналоговими відеокамерами;
 • автомобільні відеореєстратори – пристрої, призначені для ведення відеоспостереження в транспортних засобах.

У кожному окремому випадку є можливість підібрати обладнання під будь-які запити. Відеореєстратор – це, по суті, повністю сформований і максимально автономний пристрій, який, до того ж, не вимагає численних додаткових налаштувань.

Ефективність впровадження системи відеоспостереження

Це досить складний і технологічний продукт, одна з основних вимог до якого – безперебійна робота 24 години на добу. Отже, розрахунок ефективності повинен проводитися з урахуванням багатьох додаткових параметрів (крім обладнання, це ще і довжина кабельної мережі, специфіка монтажу, типи видаткових матеріалів тощо). Як же організувати по-справжньому ефективну систему відеоспостереження?

Компанія Alarm допоможе вам впоратися з цим непростим завданням! Ми практикуємо виключно індивідуальний підхід до всіх наших клієнтів. Наша мета – максимально ефективне вирішення поставлених завдань. Це дає нам змогу пропонувати клієнтам найбільш оптимальні варіанти проєктування та створення якісної системи відеоспостереження.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ