Якісна відеосистема спостереження давно стала  обов’язковим заходом із безпеки для торгівлі. Багато в чому це пов'язано з масовим переходом міських магазинів на режим самообслуговування – надання відвідувачам широкого доступу до товарного асортименту.

Такий підхід дозволяє оптимізувати сервісні витрати магазину. Але у нього є і негативний ефект – відкриті вітрини стали великою спокусою для крадіїв. За останні 5 років кількість крадіжок у торгових центрах зросла майже вдвічі.

Відмова від самообслуговування – це крок назад в еволюції бізнесу всієї роздрібної торгівлі. Рішення ж встановити відеоспостереження в у магазині – навпаки, перехід на новий рівень сервісу з боку торговельної фірми.

Замовити відеоспостереження

Вимоги до мережевої системи відеоспостереження для торгового бізнесу

З огляду на те, що на 100 замовлень з підбору ефективної відеосистеми безпеки припадає понад 60 випадків комплектації відеоспостереження для торгових підприємств, ринку об'єктивно потрібно готове рішення у цьому напрямку діяльності. Компанія Alarm у Львові таке рішення має. Як і багато рішень, реалізація яких підтвердила, що вони є ефективними.

Мережева система спостереження для магазинів будь-якого розміру і товарної номенклатури – це комплекс, який відповідає конкретним вимогам. А саме:

 • Повне охоплення потенційних зон ризику. У комплектах систем для магазинів передбачені різні комбінації камер для встановлення всередині приміщень (зали, склади) і поза ними (відеоспостереження за магазином для контролю приймання та відвантаження товару – на цьому етапі втрачається до 8% продукції).
 • Ефективний набір інструментів для забезпечення максимально якісних зображень. Особливості охоронних систем для торгового бізнесу полягають в тому, що накопичена ними інформація важлива не тільки для спонтанних перевірок, а й для подальшого аналізу. Моніторинг залів повинен проводитися в режимі live, що визначає серйозні вимоги до якості відтворення і швидкості передачі картинки.
 • Продуманий план розподілу камер. Обов'язковими точками їх розміщення в цьому випадку є каса, вітрини, торгові ряди, підсобні та службові приміщення.

 


Монтаж та обслуговування систем відеоспостереження у Львові
Монтаж та обслуговування систем відеонагляду для магазинів у Львові


 

Технології, на основі яких може бути реалізовано відеоспостереження в магазині


Монтаж та обслуговування систем відеонагляду у Львові


 

Програмно-апаратний комплекс системи відеоспостереження для торгового бізнесу – це ефективне рішення, яке повинно бути реалізовано з використанням сучасних технологій. У комплекті системи з подібною метою може бути передбачено:

 • Різна кількість відеокамер. Технології можуть відрізнятися в залежності від вимог до якості та ресурсу системи, планування приміщень, площі залів. Передовим рішенням для торгового бізнесу сьогодні залишаються камери IP – точні, з чіткою картинкою, довговічні. Вони легко монтуються. Якщо бюджет обмежений, можна скористатися сучасними аналоговими рішеннями або встановити в магазині відеоспостереження з системою камер AHD.
 • Передавачі для реєстрації, обробки, транспортування і зберігання інформації. Вони підбираються залежно від ємності та типу камер.
 • З'єднувальні системи – кабель, кріплення, точки підключень.
 • Програмний комплекс, який дозволить транслювати матеріал на будь-який носій – комп'ютер або ноутбук, а також записувати на жорсткий диск комп'ютерного обладнання.

Допоміжні елементи системи відеоспостереження в магазині монтуються за запитом клієнта. До них належать мікрофони (важливі при аналізі сумнівних ситуацій), датчики руху (вони активують камери і запис картинки, працюють на економію системи відеоспостереження), додаткові носії інформації, муляжі (кожухи камер) для візуального масштабування бюджетної системи.

Які переваги забезпечує монтаж відеоспостереження в магазині

Якісна система безпеки на базі сучасних технологій відеоспостереження в магазині працює задля вирішення низки важливих завдань:

 • По-перше, це профілактика крадіжок, які стали справжнім викликом для сучасних великих торгових центрів (об'єктивний моніторинг плюс попередження відвідувачів про наявність відеоспостереження).
 • Другий пункт – контроль роботи персоналу-обслуги. За статистикою, до 30% крадіжок у торговому залі – совісті справа рук продавців, які в ньому працюють. Установка відеоспостереження в магазині – це робота, яка дозволить запобігти  цим правопорушенням, безвідмовний спосіб повернення викраденого товару і допомога в підборі лояльних і відповідальних кадрів.
 • Третя перевага – можливість оперативно реагувати на скарги відвідувачів, а також припиняти ситуації, коли відвідувачі поводяться неприйнятно крадіжка намагаються вкрасти товар,  пошкодити вітрини, меблі тощо), усувати позаштатні ситуації.

Які системи відеонагляду краще використовувати на складах


Монтаж та обслуговування систем відеонагляду для складських приміщень у Львові


Для складських приміщень краще використовувати HD-відеокамери з роздільною здатністю більше 500 ТВЛ і з фіксованою фокусною відстанню. З огляду на відсутність опалення на більшості складів і погане освітлення приміщення, обладнання повинно бути адаптоване для роботи при низьких температурах і оснащено ІЧ-підсвічуванням, щоб забезпечити якісну передачу відеосигналу, в тому числі, в нічний час. Якщо трапляються часто вимикання електрики, то слід подбати про безперебійне живлення. .

Оскільки склад – найбільш вразлива територія, ця зона вимагає регулярного контролю, що можливий тільки при наявності спеціальних систем відеоспостереження. Відеоспостереження на складі дозволяє запобігти крадіжкам, скоєним сторонніми  особами, а також розкрадання  з боку співробітників фірми, неправильному сортуванню товарів, недостачі.

Основні зони спостереження на складах:

 • зона завантаження / розвантаження;
 • вхід / вихід;
 • зона КПП;
 • зона приймання/ видавання замовлень;
 • стоянка автотранспорту.

Відеоспостереження на складі гарантує збереження та облік  товару, який переміщують. Ще до впровадження системи відеонагляду необхідно ретельно продумати точки установки відеокамер, кути огляду, необхідну якість зображення, термін зберігання архіву. Для того, щоб забезпечити безперервність записів відеоархіву, треба передбачити резервування електроживлення при виникненні нештатної ситуації та захист від несанкціонованого доступу.

Компанія Alarm у Львові забезпечує підбір, реалізацію, монтаж та обслуговування систем відеонагляду для магазинів і складів. Звертайтеся, і ми підберемо індивідуально для вас оптимальне обладнання за привабливою ціною.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ