Охоронна сигналізація – система приладів, що використовуються для охорони об'єктів та приміщень будь-якого призначення. Головна перевага, яку має охоронна сигналізація, – це швидкість її реагування, надійність та автономність. Тепер для монтажу сигналізації не потрібно виділяти окрему телефонну лінію, бо пристрій передасть сигнал каналом мобільного зв'язку. Система миттєво реагує на проникнення і сповіщає про це власника. Тепер ви можете контролювати ситуацію у квартирі, заміському котеджі, перебуваючи навіть за сотні кілометрів від дому. Ви завжди будете знати, що відбувається у вашій оселі, коли вас немає вдома.

Замовити охоронну сигналізацію

 

Системи охоронної сигналізації від компанії Alarm у Львові

Якщо ви бажаєте бути впевненим у безпеці свого будинку, квартири або офісу, системи охоронної сигналізації – це те, що вам потрібно. Пристрій аналізує стан датчиків, які контролюють той чи інший об'єкт. При виявленні спроби зламування, проникнення чи будь-якої іншої нештатної ситуації, система подає тривожний сигнал на пульт централізованого спостереження.

Саме датчики є своєрідними очима і вухами охоронної системи. Вони реагують на те, чи хтось рухається в зоні покриття, чи відчиняються двері, чи пошкоджено віконні шиби та інші сигнали. Чутливість датчиків та їхній тип залежать від моделі. Пристрої передають відповідний сигнал на центральний пульт, де акумулюється інформація про тривожні сигнали або стан приміщення у реальному часі.

Конструкцію, тип і кількість складових системи фахівці підбирають індивідуально. При цьому вони орієнтуються на функціональні та технічні вимоги до сигналізації. Залежно від завдань, які вона покликана виконувати, така система може містити модулі вмикання загального сповіщення. Обмін інформацією здійснюється в дротовому або бездротовому режимі.

Системи поділяються на неадресні, адресні, адресно-аналогові:

 Основна перевага неадресної сигналізації полягає в її невисокій ціні. Разом з тим, вона не забезпечує точне виявлення джерела загроз. Саме тому неадресні системи підходять для невеликих будинків, де можна оперативно виявити джерело небезпеки за допомогою візуального огляду приміщень або території.

Адресна сигналізація коштує дорожче, зате вона здатна точно визначити місце спрацьовування датчика сигналізації. Це дозволяє максимально швидко ліквідувати небезпеку.

Адресно-аналогові сигналізації надають повноцінну картину того, що відбувається на об'єкті.  Їхня конструкція передбачає установку високоточних датчиків, сигнал небезпеки передається в автоматичному режимі.

Монтаж систем охоронної сигналізації під ключ

Монтаж охоронної системи варто довірити фахівцю, адже необхідно встановити спеціальні датчики, відеокамери, системи контролю та управління, а для цього потрібно вміти «читати»   електронні схеми, мати необхідні знання і досвід.

Львів’яни впродовж багатьох років виконання цих робіт довіряють нам. Наша компанія має чималий професійний досвід, тож наші працівники якісно, акуратно та оперативно виконають найскладніший монтаж.

На всі роботи й устаткування охоронної системи ми надаємо гарантію, виконуємо технічне та сервісне обслуговування.

Системи охорони та сигналізації: види, особливості

За бажанням замовника ми пропонуємо кілька типів систем:

 • Дротові з'єднуються за допомогою дротів.
 • Бездротові працюють від батарейок і з'єднуються завдяки радіоканалу.

За типом підключення розрізняють:

 • Пультові системи охорони, що миттєво сповіщають про виникнення нештатних ситуацій приватні або державні силові структури.
 • Автономні, які передають звуковий і текстовий сигнал на ваш мобільний телефон.

Варто мати на увазі: якщо ви вирішите встановити автономну сигналізацію, то самі  відповідатимете за збереження свого майна, бо при виникненні нештатної ситуації ви отримаєте тільки сигнал і реагувати повинні самостійно.

Охоронний комплекс передбачає цілий набір елементів: центральний блок і широкий набір  датчиків, які мають виконувати конкретну функцію, а саме:

 • сенсорні;
 • інфрачервоні;
 • магнітні сенсори;
 • мікрохвильові датчики;
 • датчики розбиття скла тощо.

Комплексний підхід дозволяє гарантувати всебічний захист і не допустити ситуації, коли залишаються вразливі неконтрольовані зони.

Будь-яка сигналізація під’єднується до джерела живлення. Якщо на об'єкті часто вимикають електрику, то краще вибрати варіанти на акумуляторах. Автономна сигналізація живиться від зовнішніх акумуляторів та елементів живлення, які вбудовані в пристрій. Датчики такої сигналізації мають широкий діапазон робочих температур, що дає змогу  використовувати її навіть у приміщеннях, які не опалюються.

Можна придбати готовий комплект сигналізації або вибирати датчики в залежності від потреби. Найбільший попит мають:

 • Датчики руху та відчинення.
 • Температурні. Вони особливо актуальні, якщо потрібно стежити за котельнею або опаленням у приватному будинку.
 • Датчики витоку газу, задимлення, затоплення.

Від того, які датчики використовуються, безпосередньо залежить функціонал системи. Додатково можна встановлювати камери спостереження, сирену, світлові спалахи для відлякування злодіїв і тривожні кнопки.

Ми використовуємо тільки якісні сучасні охоронні системи, що надійно працюватимуть і гармонійно впишуться в інтер’єр приміщення.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ