Злочини та крадіжки були, є і будуть. На жаль, викорінити цю проблему не можна. У будь-якому місті, області та районі знайдеться злочинець, який жадає легкої наживи. Тому охорона будинку – не розкіш, а необхідний захід із захисту, що дозволить не тільки запобігти проникненню, але й може:

 • Захистити майно і людей.
 • Забезпечити контроль над периметром шляхом установки відеоспостереження, домофонів.
 • Допомогти вжити заходів реагування в разі виникнення непередбачених аварійних ситуацій.
 • Здійснювати цілодобове спостереження за будинком і прилеглою територією.

Коли є додаткова охорона будинку, тоді не тільки технічні засоби підвищують рівень безпеки, а й впливають психологічні фактори. Адже потрапити до будинку під охороною зважиться далеко не кожен зловмисник.

 

 

Тож, якщо вам потрібна якісна та надійна охорона для будинку, то ви звернулися за адресою. Ми надаємо широкий спектр послуг, підбираємо і встановлюємо сигналізації під ключ, здійснюємо подальше сервісне обслуговування і робимо все можливе для безпеки вашого будинку.

Що значить – поставити будинок на охорону

Якщо ви вважаєте, що найкраща охорона для приватного будинку – це собака, міцні металеві двері та надійний замок, то ви глибоко помиляєтеся. Злочинці використовують безліч варіантів, що дозволять легко відволікти сторожового пса, відкрити найнадійніший замок і відчинити найміцніші двері. Тому охорона житлових будинків повинна бути комплексною та ретельно продуманою.

Щоб охорона приватного будинку була якісно спроєктована , необхідно взяти до уваги всі характеристики об'єкта. Перед тим, як запропонувати той чи інший вид охоронної сигналізації, наші фахівці виїжджають на об'єкт, оцінюють:

 • Поверховість і площу будівлі
 • Розташування будинку чи котеджу.
 • Особливості прилеглої території, щоб виключити наявність зон, за якими не має можливості спостерігати.
 • Кількість осіб, що мешкають у будинку.
 • Наявність сусідів.

А також враховують важливий критерій – можливості замовника.

І тільки після цього спеціалісти вирішують, яка охорона будинку виявиться найбільш актуальною та дієвою.

Що таке комплексна охорона приватного будинку

Охорона заміського будинку може складатися з комплексу послуг і технічних засобів, в який входить:

 • Охоронно-тривожна і пожежна сигналізації, наявність датчиків руху, витоку, розбиття, задимлення і тощо.
 • Відеоспостереження та контроль доступу.

Залежно від того, як буде здійснюватися охорона будинку і визначається перелік необхідного обладнання.

Те, наскільки складну охоронну сигналізацію потрібно обрати для котеджу у Львові, залежить від кількості рубежів захисту.

Загалом, розрізняють три рубежі:

 • Зовнішній периметр (наприклад, тут реєструється проникнення через паркан).
 • Підходи до об'єкта (захист дверей та вікон).
 • Внутрішній простір (сенсори встановлюються в кімнатах).

Такий поділ, звісно, умовний, тому що, зазвичай, застосовують комплексний підхід, коли пускають у дію відразу всі рубежі. При цьому для вуличних датчиків та камер застосовуються спеціальні водонепроникні й пилозахисні корпуси, а кабельні мережі укладаються в спеціальні захисні короби.

Чому саме Alarm

Ми встановлюємо різні системи безпеки для заміських будинків. Наша охоронна сигналізація для котеджу може сповіщати про пожежу, проникнення сторонніх, витіккання води.

Контроль роботи апаратури здійснюється віддалено каналами мобільного зв'язку з будь-якої точки світу. Наші системи захищають не тільки окремо розташовану будівлю, а й периметр ділянки, гараж, будь-яку господарську споруду.

Вирішуємо всі основні завдання безпеки:

 • Своєчасне інформування клієнта (і групи швидкого реагування, при потребі) про проникнення.
 • Підвищення пожежної безпеки.
 • Встановлення відеоспостереження на об'єкті, в тому числі для віддаленого контролю за дітьми.

Якщо вас цікавить якісна та недорога охорона будинків, звертайтеся! Ми працюємо на ринку тривалий час. За цей період отримали не тільки величезний досвід, але і налагодили тісні партнерські відносини з виробниками та постачальниками обладнання, охоронними організаціями. Це дозволяє нам здійснювати постачання обладнання за дилерськими цінами і гарантувати кращі умови для наших клієнтів.

Якщо ви довірите роботу нам, то вам не доведеться хвилюватися за її якість. Охорона будинку буде працювати як годинник. Ми відповідально ставимося до поставленого завдання і гарантуємо якісне виконання:

 • Встановлюємо сигналізацію і комплект датчиків без шкоди для вашого інтер'єру.
 • Гарантуємо простоту і зручність експлуатації обладнання. Налагоджена робота всіх пристроїв забезпечує надійний та стабільний захист будинку. Все, що вам потрібно буде робити, – своєчасно міняти батарейки в датчиках та пульті.

А наявність мобільних додатків дозволить управляти охороною навіть тоді, коли ви не вдома. Ви отримаєте можливість віддалено ставити на охорону будинок і знімати його з охорони.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ

Як замовити охоронну сигналізацію?
Щоб замовити охоронну сигналізацію дзвоніть +38 (067) 337-33-03 наші спеціалісти розроблять проєкт, допоможуть з вибором обладнання та монтажем охоронних систем. У нас великий досвід та значна матеріально-технічна база.
Чи можна самостійно встановити охоронну систему?
Монтаж охоронної системи варто довірити фахівцю, адже необхідно розробити докладний проєкт, щоб не було сліпих зон і згідно з ним встановити спеціальні датчики, відеокамери, системи контролю та управління, а для цього потрібно мати необхідні знання і досвід, спецінструмент, вміти «читати» електронні схеми тощо.
Навіщо потрібне обслуговування систем безпеки?
Як і будь-яке технічне обладнання, охоронні системи можуть виходити з ладу в результаті навмисного пошкодження, неправильної експлуатації, природних факторів, фізичного зносу тощо. Часто від охоронних систем залежить не лише збереження майна, але й здоров’я та життя людей і тому охоронні системи повинні проходити регулярну перевірку та випробування.

 

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ