Для захисту мешканців багатоквартирних будинків та їхніх гостей від зловмисників, збереження майна та запобігання злочинам потрібні комплексні рішення з організації безпеки на об'єкті. Вирішити це завдання допоможуть співробітники компанії Alarm у Львові. Професійна охорона багатоквартирних будинків у місті Лева здійснюється на договірній основі. Кваліфіковані співробітники зможуть захистити вас, ваших близьких і ваше майно від будь-яких зовнішніх загроз.

Особливості охорони багатоквартирних будинків

Охорона багатоквартирного будинку, в порівнянні з іншими об'єктами, має ряд особливостей. Однією зі складностей вважають відсутність можливості фізичного обмеження проходу, проїзду на прибудинкову територію для сторонніх осіб. У підсумку на лавках, в альтанках, на спортивних і дитячих майданчиках можуть перебувати сторонні, у тому числі, й люди з лихими намірами.

Неможливо встановити огорожі, організувати СКУД на вході на територію, тому використовуються інші методи запобігання злочинам - наприклад, спостереження, в т.ч. – і за допомогою систем відеоспостереження. Оскільки немає сенсу облаштовувати повноцінну СКУД у під'їзді, то для автоматизованого контролю доступу використовуються домофонні системи.

При організації охорони багатоквартирних будинків у Львові враховується район, інфраструктура, кількість мешканців та інші фактори.

Методи забезпечення безпеки багатоквартирних будинків

Охорона багатоквартирного будинку може охоплювати такі послуги:

 • Відеоспостереження. Установка в під'їздах і по периметру прилеглої ділянки камер спостереження, оцінка ситуацій у режимі реального часу. У випадку вчинення злочинів записи з камер відеоспостереження надаються співробітникам правоохоронних органів для пошуку і затримання зловмисників.
 • Запобігання протиправним діям на прибудинковій території – конфліктам, вандалізму, захист транспортних засобів мешканців від викрадення тощо.

Житлові комплекси та окремі багатоквартирні будинки мають ряд особливостей, які роблять якісну охорону надзвичайно складним завданням. Спектр поставлених перед охоронною організацією завдань, зазвичай, дуже широкий і охоплює коло питань від неправильного паркування до запобігання квартирним крадіжкам, та від запобігання розпиванню спиртних напоїв до захисту від викрадень особистого транспорту мешканців.

Існує 2 способи поставити будинок на охорону:

 • Бездротова охорона будинку.
 • Під’єднання устаткування через дроти.

Обидва види охорони мають попит і встановлюються за бажанням клієнта, виходячи з доступних можливостей і наявності необхідного обладнання. Наприклад, для монтажу бездротової охоронної системи не потрібно додатково прокладати кабелі, а також можна обійтися без штроблення стін.

Далеко не всі охоронні фірми ставляться до цієї послуги з належною увагою. Для багатьох охорона житлового будинку асоціюється з пенсіонером-консьєржем. Фахівці нашої компанії знають зі свого досвіду, яку користь і який результат може принести грамотна організація системи охорони.

Переваги компанії Alarm у Львові

Головними плюсами нашої компанії для охорони багатоквартирного будинку у Львові є:

 • Впровадження комплексних рішень і автоматизовані системи безпеки.
 • Доступна ціна охорони багатоквартирних будинків, гнучка система знижок.
 • Робота на договірній основі, надання звітностей для юридичних осіб.

Основні завдання, які виконує змонтоване нами обладнання:

 • безпека мешканців;
 • забезпечення недоторканності квартир;
 • контроль громадського порядку на території;
 • контроль за паркуванням.

Додатково пропонуємо встановити тривожні кнопки в громадських місцях, наприклад, на дитячому майданчику. Завдяки цьому мешканці або гості при виникненні небезпеки зможуть вчасно повідомити про порушення чергового охоронця.

Кваліфікований фахівець, у якого за плечима величезний досвід роботи з різними системами й обладнанням, зможе підібрати оптимальний спосіб захисту житла від вторгнення грабіжників та інших злочинців. Головна перевага, яка об'єднує всі ці методи контролю, полягає в тому, що всі вони зможуть якісно та повною мірою захистити будинок від злодіїв.

Наприклад, оптимальним варіантом для установки в житловому приміщенні стане сигналізація, яка оснащена спеціальним модулем. Але такий засіб охорони потрібно придбати до початку ремонту в приміщеннях будинку, щоб акуратно заховати необхідну проводку в стіни будівлі.

А для того, щоб охорона повноцінно функціонувала, слід провести монтаж спеціальних датчиків. Їх функції та кількість обговорюється з кожним замовником індивідуально, але фахівець обов'язково проконсультує, скільки необхідно датчиків та в цілому обладнання для максимального захисту житлового будинку.

Наша компанія має величезний досвід роботи в галузі охорони житлових об'єктів, у нас є підготовлений штат працівників і власні інновації в цій сфері.

Людина фізично не може 24 години на добу перебувати вдома і контролювати свою територію від посягань із боку злочинців. Захистити житло допоможуть фахівці компанії Alarm у Львові, забезпечуючи надійну охорону будинків, – як самого житла, так і того, що в ньому знаходиться. Є кілька способів це зробити:

 • Укласти договір про монтаж системи охорони.
 • Встановити різні види сигналізацій.
 • Увімкнути відеоспостереження.

Кожен із цих способів охорони багатоквартирного будинку має свої сильні та слабкі сторони. Тому перед тим, як встановити одну з них, необхідно проконсультуватися з нашим співробітником.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ

Як замовити охоронну сигналізацію?
Щоб замовити охоронну сигналізацію дзвоніть +38 (067) 337-33-03 наші спеціалісти розроблять проєкт, допоможуть з вибором обладнання та монтажем охоронних систем. У нас великий досвід та значна матеріально-технічна база.
Чи можна самостійно встановити охоронну систему?
Монтаж охоронної системи варто довірити фахівцю, адже необхідно розробити докладний проєкт, щоб не було сліпих зон і згідно з ним встановити спеціальні датчики, відеокамери, системи контролю та управління, а для цього потрібно мати необхідні знання і досвід, спецінструмент, вміти «читати» електронні схеми тощо.
Навіщо потрібне обслуговування систем безпеки?
Як і будь-яке технічне обладнання, охоронні системи можуть виходити з ладу в результаті навмисного пошкодження, неправильної експлуатації, природних факторів, фізичного зносу тощо. Часто від охоронних систем залежить не лише збереження майна, але й здоров’я та життя людей і тому охоронні системи повинні проходити регулярну перевірку та випробування.

 

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ