Складські приміщення, в залежності від сфери застосування, використовують для тимчасового, а іноді – постійного зберігання предметів. Речі, які знаходяться в них, викликають неабиякий інтерес із боку потенційних злодіїв.

Установка охоронної сигналізації для складу у Львові ефективно захистить складське приміщення. Цю роботу слід доручати підряднику з відповідною ліцензією та навченими фахівцями. Цим критеріям повністю відповідає компанія Alarm.

Ми працюємо з організаціями та приватними особами, виїжджаємо на об'єкти в усі райони міста. Перед тим, як виконати монтаж сигналізації у складському приміщенні, інженер розробляє проєктну документацію, підбирає устаткування, яке буде найбільш ефективним для захисту конкретної зони. Наші працівники суворо дотримуються технічних умов, що діють в Україні, будівельних  нормативів, рекомендацій виробників пристроїв.

Особливості комплектації та монтажу системи охорони складу

Для ефективного функціонування охоронної сигналізації (ОС) – особливо важлива надійна робота приймально-контрольного пристрою. Він діє так:

 • приймає сигнали з усіх датчиків;
 • включає звукову сирену при спрацьовуванні;
 • передає сигнал тривоги на пульт охоронного спостереження.

Основні сенсори ОС: датчик руху, вібрації, розбиття скла, ультразвуковий детектор. При суміщенні охоронної та тривожної сигналізацій додатково встановлюють тривожну кнопку.

Наші майстри можуть встановити ОС у кілька етапів. Вони такі:

 • Під’єднання кабелів і дротів від джерел живлення і пристрою, що керує, до кожного датчика. Якщо передбачається монтаж бездротових пристроїв, прокладають тільки кабель живлення.
 • Установка приймально-контрольного пристрою. Його встановлюють біля вхідних дверей, щоб відповідальний співробітник перед тим, як вийти зі складу, міг поставити його на охорону.
 • Установка детекторів. Датчиками розриву захищають всі входи і виходи зі складу, вікна, що відчиняються. Фахівці рекомендують обирати для складу охоронну систему з датчиком руху, який буде реагувати на будь-які переміщення в зоні, що охороняється. На вікна, у тому числі – ті, що не відчиняються, ставлять датчики розбиття скла.
 • Підключення, налаштування, регулювання. Всі шлейфи датчиків повинні бути підключені до керуючого пристрою. Адресним пристроям додатково присвоюють унікальний номер. Деякі датчики вимагають налаштування чутливості.
 • Запуск, тестування роботи всіх режимів. Важливо перевірити, як система перемикається на резервне живлення і повертається до звичного.
 • Сигнал на пульт охоронного спостереження, перевірка зв'язку.

Виробничі площі, зазвичай, отримують статус режимного об’єкта, тому що випуск продукції передбачає великі вкладення грошових коштів, наявність цінних матеріалів, використання дорогого устаткування і транспорту. При цьому через значні площі промислових підприємств здійснювати контроль над ситуацією досить складно. А де зосереджується більшість продукції, що випускається? На складі. Тому саме цю ділянку варто охороняти дуже ретельно.

Охорона складу або складського приміщення – непросте завдання, ускладнене низкою специфічних особливостей розташування та функціонування об'єктів:

 • Склад – об'єкт закритого типу. Забезпечення обмеженого доступу на територію – необхідний захід щодо захисту майна та співробітників.
 • Трапляється, що територія складських приміщень має велику площу. Крім цього, надійна охорона може знадобитися кільком будівлям, а також вантажно-розвантажувальним зонам і відкритим майданчикам.
 • Як правило, складські комплекси розташовуються за межею міста, в небагатолюдних індустріальних районах або промислових зонах. Через це поліції

важко оперативно реагувати на потенційно небезпечні ситуації. Та й випадкові перехожі, які могли би повідомити правоохоронцям про дії зловмисників, тут нечасто бувають.

 • Стіни об'єктів, у більшості випадків, виконані з легких конструкцій, які швидко монтуються. І цим користуються злодії, адже крізь такі стіни простіше проникнути всередину приміщення.
 • Склади, як правило, захаращені та заставлені різними контейнерами, ящиками й коробками. Це також ускладнює своєчасне виявлення злочинця стандартними способами (наприклад, завдяки діям охоронців).
 • Велика кількість товарів, упакованих і готових до відвантаження. Це викликає підвищений інтерес з боку кримінальних структур.
 • Труднощі обліку та контролю товарів. Розкрадання може бути виявлене тільки через кілька днів (при запиті на відвантаження) або ще пізніше (наприклад, проведення інвентаризація через 2-3 місяці), коли відстежити викрадені цінності вже буде неможливо.
 • Технічні аварії. Ризик надзвичайних ситуацій – пожежі, затоплення, диверсії – значно вищий, ніж на звичайних об'єктах охорони.
 • Внутрішні загрози. Крім зовнішніх небезпек, існують ризики злочинної змови, шахрайства та крадіжок із боку внутрішнього персоналу складських комплексів. Великі розкрадання, зазвичай, не відбуваються без змови з персоналом складу. Уникнути таких ситуацій без сучасних пристроїв моніторингу та відеоспостереження неможливо.

Дистанційний контроль і цілодобове протоколювання є найефективнішими способами уникнення збитків і забезпечення охорони товарів.

Чому варто співпрацювати з Alarm

У своїй роботі з клієнтами ми керуємося своїми "базовими принципами", яких неухильно дотримуємося:

 • При узгодженні вартості системи із замовником ми називаємо остаточну ціну за систему. Навіть якщо в ході виконання виявляється необхідність провести будь-які додаткові роботи – ми виконуємо їх без збільшення вартості для замовника.
 • Ми обираємо оптимальний варіант технічного рішення для потрібних вам систем і пояснюємо, чому зробили саме такий вибір.
 • Розраховуємо, щоб встановлені нами системи надійно функціонували й були актуальними тривалий час, а не тільки в період дії гарантії.

Ми робимо як для себе, тому що:

 • нам дійсно соромно працювати погано;
 • наші клієнти при виникненні потреби в охороні звертаються до нас і рекомендують нашу компанію іншим;
 • ми оперативно реагуємо на запити наших клієнтів і задовольняємо їх в стислі строки;
 • ми максимально оперативно виконуємо узгоджені з клієнтом роботи.

Співпраця з нами відкриє для вас нові стандарти якісної та професійної роботи.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ

Як замовити охоронну сигналізацію?
Щоб замовити охоронну сигналізацію дзвоніть +38 (067) 337-33-03 наші спеціалісти розроблять проєкт, допоможуть з вибором обладнання та монтажем охоронних систем. У нас великий досвід та значна матеріально-технічна база.
Чи можна самостійно встановити охоронну систему?
Монтаж охоронної системи варто довірити фахівцю, адже необхідно розробити докладний проєкт, щоб не було сліпих зон і згідно з ним встановити спеціальні датчики, відеокамери, системи контролю та управління, а для цього потрібно мати необхідні знання і досвід, спецінструмент, вміти «читати» електронні схеми тощо.
Навіщо потрібне обслуговування систем безпеки?
Як і будь-яке технічне обладнання, охоронні системи можуть виходити з ладу в результаті навмисного пошкодження, неправильної експлуатації, природних факторів, фізичного зносу тощо. Часто від охоронних систем залежить не лише збереження майна, але й здоров’я та життя людей і тому охоронні системи повинні проходити регулярну перевірку та випробування.

 

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ