Об'єкти бізнес-сфери часто піддаються несанкціонованому проникненню. Щоб захистити майно підприємств, необхідна установка сучасної техніки. Ми пропонуємо послуги з реалізації, монтажу та обслуговування сучасних охоронних систем.

Результативний і ефективний, оперативний та інноваційний – ось який наш сервіс. Компанія Alarm у Львові дарує своїм клієнтом безпеку. Наше обладнання здатне якісно захистити від катастроф і протиправного втручання сторонніх. Ми можемо стати для вас надійним тилом і захистом на багато років. Наша компанія протягом тривалого часу сумлінно виконує свою роботу. Тим самим чесно заслуговує на довіру й визнання з боку своїх клієнтів.

 

Отже, якщо вам важлива безпека вашого бізнесу, то пропонуємо докладно ознайомитися з нашими послугами.

Системи охорони для бізнесу у Львові

Охоронна система нового покоління захищає від крадіжок і запобігає побутовим аваріям (пожежам, витоку води або газу), робить ваше життя безпечним і комфортним, а будинок – розумним. У чому полягає користь охоронних  пристроїв, розглянемо далі.

Захист від галасливих і скандальних відвідувачів, а також пограбувань у робочий час. Почастішали випадки, коли відвідувачі поводяться неадекватно, відмовляються платити. Не менш часто трапляються і спроби пограбувань у робочий час. Якщо щось із цього переліку потенційно може загрожувати вашому бізнесу, рекомендуємо не нехтувати послугою "Тривожна кнопка". Алгоритм роботи тривожної кнопки:

 • Після натискання на кнопку вмикається сирена.
 • Сигнал миттєво надходить оператору.
 • Протягом 2 секунд виїжджає група швидкого реагування.
 • Через 3-5 хвилин зловмисники спіймані та нейтралізовані.

Захист дверей від зламування. У 53% випадків проникнення зловмисників на об'єкт відбувається через вхідні двері. У разі, якщо на об'єкті, що знаходиться під нашою охороною, зафіксовано несанкціоноване проникнення через двері,  вмикається сирена і тривожний сигнал надходить власнику підприємства чи охоронній компанії, що здійснює фізичну охорону об’єкта.

Захист від проникнення через вікна. Нерідко проникнення відбувається через вікна і технічні вузли (вентиляції, підвали тощо). Алгоритм дій при проникненнях такого роду є таким:

 • Спрацьовує датчик руху в приміщенні.
 • Сигнал миттєво надходить оператору.
 • Протягом 2 секунд виїжджає найближча ГШР.
 • Через 3-5 хвилин зловмисники спіймані та нейтралізовані.

Ви керівник і хочете завжди знати, що відбувається у вашому офісі, чим займаються співробітники під час вашої відсутності на робочому місці, як здійснюється обслуговування клієнтів, а крім цього, вам важливо фіксувати все, щоб запобігти крадіжкам?Звісно, довіра до співробітників – це добре. Разом із цим, за статистикою 70% крадіжок скоюється співробітниками компанії і тільки 30% – грабіжниками. Вражає, чи не так?

Наша компанія допомагає підприємцям та керівникам різних компаній справлятися з подібними проблемами: адже правильно встановлена система відеоспостереження дозволяє ефективно вирішувати питання проблеми, пов’язані з безпекою, і при цьому окупає себе вже через тиждень після установки.

Переваги віддаленого спостереження:

 • Бездротове чи дротове обладнання на вибір: не допустить непередбачених загорянь у приміщенні.
 • Фотофіксація: пришле знімок при тривозі.
 • Захист від пожежі, затоплення. Система контролює температуру.
 • Тварини не потурбують: система реагує тільки на людину.
 • Можливість підключення відеокамер.

Принцип роботи нашої компанії – монтаж та обслуговування широкого спектра охоронних систем для бізнесу, встановлення елементів для захисту об'єкта: датчиків руху, відкриття, розбиття скла, детекторів диму.

Бездротове та дротове обладнання і датчики охоронної сигналізації, встановлені приховано в місцях найбільшого ризику спрацьовування, миттєво реагують на будь-які ознаки несанкціонованого проникнення і побутових аварій. Передові IT технології в поєднанні з нашим багаторічним досвідом і цілим комплексом різних заходів дозволяють нам здійснювати максимальний захист і охорону вашого бізнесу.

А ще не забувайте про важливість безперебійної роботи обладнання. Завдяки резервній системі електроживлення, в разі відключення електрики, охоронна сигналізація автоматично переходить на живлення від акумуляторної батареї, забезпечуючи тим самим безперебійну охорону вашого майна.

Чому система охорони, а не охоронці-фізичні особи

Як показує реальна практика, основна маса спроб проникнення і розкрадань доводиться припадає на нічний час. У зв'язку з цим цілодобове утримання численної команди охоронців навряд чи має сенс, адже це зайві витрати. Набір таких співробітників у власний штат або укладення договору з ПОП про їх надання коштують доволі дорого. Зарплата цих працівників, оплата їхніх відпусток та лікарняних, податки та соціальні виплати  збільшують видатки компанії.

Більш виваженим рішенням стає постановка офісу під охорону із застосуванням сигналізації. Її датчики негайно подадуть відповідні сигнали у випадках спроб несанкціонованого доступу в приміщення, що охороняються, або виникнення інших непередбачуваних обставин.

Фахівці компанії Alarm у Львові володіють усіма необхідними компетенціями для проєктування та монтажу охоронних систем будь-якого ступеня складності. Наші інженери проведуть повний аналіз наявного рівня захищеності та можливих ризиків, визначать склад потрібних комплектів пристроїв, підберуть оптимальні точки розміщення їх елементів. За результатами аналізу можна буде визначити вартість охорони бізнесу та весь перелік пов'язаних з її організацією послуг.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ

Як замовити охоронну сигналізацію?
Щоб замовити охоронну сигналізацію дзвоніть +38 (067) 337-33-03 наші спеціалісти розроблять проєкт, допоможуть з вибором обладнання та монтажем охоронних систем. У нас великий досвід та значна матеріально-технічна база.
Чи можна самостійно встановити охоронну систему?
Монтаж охоронної системи варто довірити фахівцю, адже необхідно розробити докладний проєкт, щоб не було сліпих зон і згідно з ним встановити спеціальні датчики, відеокамери, системи контролю та управління, а для цього потрібно мати необхідні знання і досвід, спецінструмент, вміти «читати» електронні схеми тощо.
Навіщо потрібне обслуговування систем безпеки?
Як і будь-яке технічне обладнання, охоронні системи можуть виходити з ладу в результаті навмисного пошкодження, неправильної експлуатації, природних факторів, фізичного зносу тощо. Часто від охоронних систем залежить не лише збереження майна, але й здоров’я та життя людей і тому охоронні системи повинні проходити регулярну перевірку та випробування.

 

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ