Офіційні дані свідчать про постійне зростання злочинності, тож ігнорувати цей факт не варто. Наслідком збільшення кількості правопорушень є підвищена вразливість будь-якого місця, у якому крадії отримують можливість чимось поживитися. Винятком не стають навіть державні установи, з яких злодії дедалі частіше викрадають оргтехніку.

Один зі способів захисту майна – установка сучасного охоронного обладнання та сигналізації. А отже, головною умовою створення ефективної системи безпеки на об'єкті є використання цілого комплексу сучасних технічних засобів охорони.

Компанія Alarm у Львові готова запропонувати комплексні послуги у цій сфері. А ще – ви можете вибрати як окремі цільові рішення, так і комплексні пакети. Все залежить від особливостей і характеристик об'єкта та поставлених завдань.

 

В чому полягає технічна охорона об’єкта

Організація охорони за допомогою інженерно-технічних засобів може об’єднувати відразу кілька напрямків. Підбір плану та переліку необхідних пристроїв здійснюється після виїзду нашого фахівця на об'єкт для оцінки ситуації та аналізу можливих загроз.

Організація охорони об'єктів із використанням технічних засобів передбачає:

 • охорону периметра, майна;
 • охорону підприємств, будівель;
 • охорону банків, місць масового перебування людей тощо.

Для того, щоб визначитися й обрати тип технічного охоронного засобу, потрібно ознайомитися з їхньою класифікацією. Основні засоби – це:

 • Відеонагляд.
 • Охоронна сигналізація.
 • Контроль доступу.
 • Пожежна сигналізація.

Технічна охорона – це використання на об’єкті досягнень науки й техніки в галузі охоронних пристроїв. І однією з умов створення ефективної системи безпеки на об'єкті є використання цілого комплексу сучасних технічних засобів охорони.

Компанія Alarm у Львові пропонує послуги з реалізації та монтажу, а також подальшого обслуговування охоронних систем і пристроїв, що захищають майно замовника від крадіжок. Головне – спільно з нашими фахівцями чітко визначити завдання. А їх виконання ми візьмемо на себе.

Яку охоронну техніку ми пропонуємо

Сьогодні серед доступних і дієвих засобів переважають такі:

 • Тривожна кнопка. Монтується на стіні, під стільницею або іншою поверхнею, може бути перенесена. Передає сигнал на пульт для виклику групи захоплювання.
 • Технічні засоби пожежної охорони. Мають пожежні датчики, сповіщувачі та інші елементи системи. У разі виявлення продуктів горіння передають сигнал тривоги на пульт.
 • Технічні засоби охоронної сигналізації. Мають датчики, що встановлюються на рухомі частини вікон і дверей, датчики руху, сигнальні пристрої, контрольну панель і клавіатуру. Спрацьовують при спробі проникнення в приміщення.
 • Пультова охорона. Це комплекс робіт з організації дистанційної охорони, яка передбачає під’єднання до центрального пульта для постійного моніторингу.
 • Технічні засоби відеонагляду. Камери, що записують, пристрої, акумулятори та інше супутнє обладнання. Сигнал, як правило, передається на монітор для віддаленого контролю ситуації. У разі виявлення порушників вживаються оперативні заходи.

У цьому списку були розглянуті основні категорії з переліку технічних засобів охорони, які використовуються в роботі нашою компанією. Якщо у замовника є потреба встановити додаткове обладнання, зокрема, систему контролю доступу, то наші фахівці виконають такі роботи.

На об'єкті встановлюється:

 • або охоронна сигналізація з датчиками руху і проникнення;
 • або охоронно-пожежна сигналізація з датчиками загоряння, задимлення, загазованості;
 • або тривожна кнопка пультової охорони, яку можна натиснути в момент загрози;
 • або всі ці системи разом.

Що таке організація технічної охорони в уявленні наших фахівців

З висоти досвіду можемо стверджувати, що алгоритм організації технічної охорони повинен бути чітко відпрацьованим. Лише узгодивши усі нюанси між виконавцем та замовником, можна приступити до обладнання об’єкта охоронними пристроями. Наприклад, для себе ми виробили такий алгоритм дій:

 • Консультації з підбору. Допоможемо зрозуміти, в чому полягають особливості та відмінності систем відеоспостереження, сигналізації та інших типів обладнання, і вибрати краще рішення для ваших цілей.
 • Проєктування технічних засобів охорони. Проведення аудиту і підготовка ефективного проєкту для вашого об'єкта на підставі зібраних даних і наявного бюджету.
 • Установка технічних засобів охорони. Проведемо монтаж будь-якого обраного вами обладнання на об'єкті в найкоротші терміни, незалежно від складності установки.
 • Обслуговування технічних засобів охорони. Візьмемо на себе всі роботи, пов'язані із сервісом. Налаштуємо, запустимо і надамо інформаційну підтримку на всіх етапах співпраці.
 • Ремонт засобів технічної охорони. При необхідності оперативно проведемо ремонт техніки, заміну вже встановленої системи на нову, підготуємо план модернізації.

Ми пропонуємо послуги технічної охорони як фізичним, так і юридичним особам та установам. Чудово розуміємо і знаємо з власного досвіду, що система безпеки для приватного будинку або квартири відрізняється від офісної або виробничої.

Ми не використовуємо готові схеми й в кожному випадку розробляємо індивідуальний план охоронних заходів, що дозволить забезпечити максимальний захист майна наших клієнтів.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ