Захистити свій будинок, житло або майно можна по-різному. ­В окремих випадках достатньо замовити найпростішу охоронну систему, наприклад, з однією камерою спостереження. В інших випадках знадобиться система для охорони будинку.

Охорона житлових приміщень від компанії Alarm у Львові

 

Щоб не допустити помилок, варто не тільки ознайомитися із сучасним охоронним обладнанням, а й вивчити пропозиції на ринку сигналізацій із тим, щоб підібрати тип охоронної системи, як підходить саме вам. Тому що, вибравши правильно охоронну систему для будинку, квартири, котеджу, можна забезпечити абсолютний захист житлових приміщень.

Наші фахівці проаналізують особливості вашого житла і порадять оптимальний варіант обладнання саме для вас. Ми будемо орієнтуватися на ваші фінансові можливості. Визначимо, наскільки захищене житло до встановлення сигналізації. І разом із вами оберемо вид охоронного обладнання і тип його монтажу.  

Типи охоронного обладнання. Основна інформація

Для охорони квартир у багатоповерхівках використовують захист від проникнення. Універсальний варіант, який гарантує безпеку житла ще на етапі зламування. А ось для захисту приватних будинків вдаються вже до комплексних типів охорони житлових приміщень.

Система охоронної та тривожної сигналізації використовується для того, щоб запобігти проникненню зловмисників на територію, яка є чиєюсь власністю. Вона передбачає установку інфрачервоних, вібраційних датчиків руху та сигналізації. Зафіксувавши об'єкт у межах зони спостереження, пристрої реагують миттєво. Сигнал надходить на пульт охоронної служби, після чого на об'єкт виїжджає бригада швидкого реагування.

Зверніть увагу! Система охоронної та тривожної сигналізації може бути пасивна – вона орієнтована на психологічний вплив на порушника. Звукові сигнали й світлові ефекти спрацьовують миттєво, але сигнал при пасивній системі не подається на пульт управління, не відбувається сповіщення власника.

Якщо ви встановите на об'єкті активну систему безпеки для приватного будинку СОТС, то вона функціонуватиме по-іншому. Особливість дії подібних установок полягає в тому, що сигнал надходить на панель управління, далі – на пульт. Передача інформації здійснюється із сигнальної кнопки на пульт. Кожен із випадків передбачає обов'язковий виїзд охоронної структури. Використовують такий вид охорони для всіх типів житлової та нежитлової нерухомості.

Комплектація СОТС-системи може відрізнятися. Стандартний тип передбачає установку: датчиків, приймального пристрою та сповіщувачів, пульта управління і джерел живлення. В залежності від побажань замовника система може бути доповнена звуковими, світловими датчиками, пристроями контролю.

Система контролю та управління доступом (СКУД) – це дещо інший, але не менш ефективний варіант, який гарантує не тільки захист житла, майна. Завдяки використанню сучасних контрольних пристроїв можна:

  • спостерігати за територією,
  • фіксувати вхід і вихід відвідувачів;
  • віддалено відчиняти двері, ворота.

Ця охоронна система дозволяє контролювати переміщення та управляти доступом – що дуже важливо – наприклад, у межах приватних володінь.

Система охоронного відеоспостереження (ззовні) передбачає використання відеоапаратури, встановленої ззовні. Це найбільш практичний і недорогий варіант захисту. Річ у тім, що установка камер спостереження дозволяє вести контроль одночасно за кількома об'єктами. Переваги подібної охоронної системи – в тому, що вона дає максимальний візуальний огляд. Завдяки цьому і здійснюється швидка реакція в разі появи стороннього об'єкта на місцевості або в приміщенні.

Система в цифровому форматі зберігає інформацію, архівує її. Це дозволяє точно встановити час проникнення, період здійснення будь-яких несанкціонованих дій на контрольованій території. Дедалі частіше використовують бездротові системи відеоконтролю. Разом із цим дротові використовуються тільки в деяких випадках.

Зверніть увагу! Існує кілька варіантів спостереження – видиме і приховане. Відеоконтроль можна здійснювати вдома, на прилеглій території та при цьому вести його приховано.  

Як не помилитися, обираючи компанію, що встановить вам охоронну систему

Не треба забувати, що до охорони треба ставитися відповідально. Якщо компанія-проєктувальник легко йде вам назустріч щодо кількості одиниць встановленого обладнання, можете бути впевненими, що при настанні спірного випадку компанія, яка обслуговує ваш об'єкт, ні за що не відповідатиме. Адже є привід – ви відмовилися від рекомендованої схеми розставляння обладнання, тобто встановлених у вас пристроїв замало, щоб забезпечити надійний захист.

Другий фактор, що має вас насторожити – це занижена вартість обслуговування охоронно-пожежної системи. Як відомо, чудес на світі не буває, тому, якщо вам пропонують ціни, нижчі за середні на ринку цих послуг, ви повинні спробувати з'ясувати, на чому збирається заощадити компанія. Практика показує, що економія можлива тільки внаслідок зниження якості послуг, які надаються. Можливо також, що коли система вийде з ладу, ви будете вимушені по 3-5 днів чекати приходу техніка, або у цього техніка не виявиться потрібних запасних частин, або працівник не матиме потрібного фахового рівня.

Наш професійний підхід до вибору, монтажу та обслуговування охоронного обладнання

При розробці проєктів охоронної сигналізації враховують велику кількість різних факторів, головним з яких вважається функціональне призначення самого приміщення. Складні в експлуатації моделі сигналізацій встановлюють у приміщеннях із великою кількістю цінностей, а прості – використовують у якості охоронної системи житлових приміщень, заміських будинків і квартир.

Безпосередньо проєктування сигналізації передбачає низку послідовних етапів. Загалом, у проєкті має бути показано розташування пристроїв: датчиків різного типу, забезпечення каналів передачі сигнальних повідомлень від цих датчиків до контрольної панелі й далі – до елементів сповіщення і надходження сигналу на пульт охорони. На вартість розробки проєкту впливають ряд факторів, основні з яких – обсяг і складність роботи.

На початку проєктування інженери приїжджають на об'єкт, досліджують його та прилеглу територію та визначають шляхи можливого несанкціонованого потрапляння людей у житлове приміщення. Ретельно оглядають усі наявні маршрути, якими можна дістатися до об’єкта автомобілем.

Після цього починається виготовлення робочого документа, в якому розраховується вартість проведених робіт, терміни проведення монтажу та пусконалагоджувальних робіт. Крім того, на завершальній стадії дії погоджуються зі службами, що надають дозволи на встановлення сигналізації.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ