Охорона комерційної нерухомості має чимало тонкощів і нюансів. Саме тому вирішення питання про надійну організацію безпеки варто довіряти професіоналам, які володіють відповідними знаннями та досвідом роботи.

Найпоширенішою комерційною нерухомістю є магазини (бутики, павільйони, супермаркети, торгові центри тощо). Відповідно, системи безпеки для кожного комерційного об’єкта будуть кардинально відрізнятися залежно від типу об’єкта та об’ємів продажу. Найчастіше охорона магазину – це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки роботи персоналу й відвідувачів магазину, а також гарантії збереження товару, майна та грошових коштів виторгу.

Успішний розвиток торгівельного бізнесу безпосередньо залежатиме від правильно налаштованої та змонтованої системи безпеки. Крім того, будь-яка охоронна система, встановлена в магазині, вимагає технічного обслуговування. Це необхідно для стабільної, безперебійної роботи всіх її елементів. У разі потреби важливо своєчасне проведення ремонту чи заміни пошкодженого обладнання.

Приватне охоронне підприємство «Alarm» надає якісні послуги з проектування, встановлення та технічного обслуговування систем відеоспостереження, охоронних систем, системи контролю доступу та протипожежної системи для магазинів у Львові та Львівській області. Фахівці нашої компанії мають відповідну кваліфікацію та багатий досвід роботи. Технічне обслуговування встановленого обладнання входить в суму за послуги охорони.

Необхідність технічного обслуговування охоронних систем у магазинах та торгівельних центрах

Обслуговування охоронних систем у магазинах Львів

Оскільки найчастіше крадіжки та інші позаштатні ситуації трапляються саме на об’єктах комерційного спрямування, питанню безпеки в таких місцях слід надати особливого значення.

Чому регулярне планове технічне обслуговування охоронних систем у магазинах є вкрай важливим? Відповідь очевидна: для забезпечення максимальної працездатності обладнання, виправлення збоїв, що виникають у процесі експлуатації систем, адже це необхідно для максимальної безпеки людей і майна.

Зазвичай у магазинах встановлюються та підлягають технічному обслуговуванню:

  • система відеоспостереження;
  • охоронна сигналізація;
  • пожежна сигналізація;
  • система контролю доступу.

Послуги з технічного обслуговування охоронного обладнання повинна надавати компанія, що має право на проведення відповідних робіт, тому що цей вид діяльності підпадає під ліцензування. Спеціалісти компанії «Alarm» навчені специфіці охоронного обладнання та вчасно підтверджують свою кваліфікацію, тому справляються з поставленими задачами якісно й оперативно.

Регламент робіт з технічного обслуговування охоронних систем, встановлених у магазинах, охоплює наступні етапи:

  • зовнішній огляд обладнання на предмет виявлення несправностей і механічних пошкоджень;
  • планова перевірка програмного забезпечення та налаштувань охоронних систем;
  • профілактична чистка обладнання;
  • відновлення систем у черговий режим;
  • перевірка спрацьовування обладнання, імітація сигнальних режимів;
  • заміна пошкоджених елементів охоронних систем, усунення виявлених несправностей тощо.

Причин несправності охоронного обладнання у магазинах може бути чимало. По-перше, це суто технічні проблеми (наприклад, пошкодження після ремонту, вплив зовнішніх факторів на елементи систем охорони тощо). По-друге, це проблеми, пов’язані з людським фактором (неправильне користування системами охорони, нехтування правилами експлуатації).

Своєчасний інструктаж персоналу магазина, контроль та комплекс робіт з технічного обслуговування охоронних систем з боку професіоналів допоможуть запобігти проблемам, а також своєчасно виявити збої в роботі обладнання.

Технічний сервіс від компанії «Alarm» охоплює регулярний профілактичний огляд встановлених у магазинах охоронних систем та усунення несправностей у найкоротший термін. Співпраця з Клієнтом здійснюється на договірній основі, що передбачає обов’язкове відвідування комерційного об’єкта для проведення регламентних робіт, а також екстрені виклики фахівців для усунення несправностей.

У рамках технічного обслуговування наші спеціалісти проводять регулярні випробування охоронних систем та надають вичерпні консультації щодо їх експлуатації.

Ми виконаємо свої зобов’язання щодо технічного обслуговування на високому професійному рівні, з урахуванням встановлених сервісних вимог та правил. Телефонуйте у разі виникнення будь-яких проблем, і наші фахівці оперативно виконають усі необхідні роботи на Вашому об’єкті.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ