Охорона банківських установ базується на побудові цілого ланцюга дій, що пов’язано з необхідністю підвищеної охорони фінансового закладу. Найперший крок – це правильний вибір та установка охоронної сигналізації, тому що вдень заклад знаходиться під фізичною охороною, а вночі підвищуються ризики виникнення позаштатних ситуацій.

Будь-яка технічно складна система потребує обслуговування, особливо якщо мова йде про охоронні та пожежні системи. Недарма у народі кажуть, що скупий платить двічі. Оплативши вартість охоронної системи, не можна економити на її обслуговуванні.

Банківські охоронні системи  Львів

Для високої ефективності охорони банків, ломбардів, обмінних пунктів та інших фінансових установ потрібна злагоджена робота фахівців. Компанія «Alarm» має у своєму штаті досвідчених професіоналів, які допоможуть підібрати і впровадити найефективнішу систему охорони будь-якої банківської установи у Львові та Львівській області. Крім того, в суму за послуги охорони входить технічне обслуговування встановлених охоронних систем.

Наші системи відрізняються надійністю та довговічністю. Висококваліфіковані монтажники на чолі з інженером здійснюють монтаж та подальше обслуговування систем охоронних сигналізацій, а з технічного боку це достатньо трудомісткий процес, що вимагає певного досвіду.

Заходи з технічного обслуговування банківських систем охорони

Охорона банку, ломбарду, обмінного пункту – відповідальна задача, й не кожний підрядник у змозі виконати роботу на високому рівні, забезпечивши належний сервіс відповідно до встановлених вимог. Проте охоронне підприємство «Alarm» має багаторічний досвід роботи у цій сфері та гарантує оперативне розв’язання будь-якої проблеми, пов’язаної з технічним обслуговуванням банківських систем охорони.

Комплекс відповідних заходів охоплює наступні завдання:

  • підтримка технічних засобів охорони і комплексної безпеки банківської установи у працездатному стані;
  • своєчасне виявлення та усунення несправностей;
  • зміна налаштувань та конфігурацій систем, кодів сигналізації тощо;
  • ремонт та заміна пошкодженого захисного обладнання.

Охоронні та охоронно-пожежні системи сигналізацій, встановлені у будь-якому банку, повинні працювати у безперебійному режимі. Нормальне функціонування системи відеоспостереження також залежить від регулярного технічного обслуговування обладнання, перевірки справності окремих частин, своєчасну заміну пошкоджених елементів.

Регулярність сервісних процедур

Технічне обслуговування систем охорони банківських та інших фінансових установ потребує регулярного проведення з індивідуально визначеною періодичністю. Це питання обговорюється з Клієнтом особисто ще на етапі підписання договору про надання послуг.

Для успішного проведення всього комплексу сервісних процедур, спрямованих на виявлення несправностей і неполадок у роботі охоронних систем, рекомендується користуватися послугами фахівців. Для грамотної оцінки стану системи та термінового усунення проблем необхідна наявність спеціальних знань та навичок, якими володіють тільки справжні професіонали.

У будь-якій ситуації, пов’язаній зі збоєм системи банківської охорони, Ви можете відразу звернутися до спеціалістів охоронної компанії «Alarm», які здатні забезпечити якісне обслуговування:

  • охоронної сигналізації (перевірка контрольної панелі, датчиків, оповіщувачів (сирен), пультів, джерел безперебійного живлення та працездатності системи в цілому);
  • пожежної сигналізації (перевірка пожежних датчиків, контрольної панелі та окремих елементів протипожежної системи);
  • системи відеоспостереження (повторне налаштування камер відеоспостереження з урахуванням завдань служб безпеки, проведення резервного копіювання інформації, перевірка якості відеосигналу та регулювання напруги живлення);
  • системи контролю та управління доступом (періодичне перепрограмування системи залежно від нових завдань, ремонт турнікетів, резервування баз даних та перевірка живлення контролерів);
  • системи охорони периметра (перевірка променевих датчиків тощо).

Усі без винятку охоронні системи, встановлені у приміщеннях банку, потребують систематичного сервісного обслуговування. До того ж велика кількість елементів систем безпеки може розташовуватися на вулиці, що вимагає додаткової уваги.

Технічне обслуговування вуличних елементів систем безпеки охоплює перевірку їх герметичності, роботи додаткових пристроїв, контролю напруги, механічних вузлів тощо.

Правильна експлуатація та своєчасне сервісне обслуговування банківських систем охорони – запорука стабільної та безперебійної роботи усього обладнання, що охороняє відділення банківської або фінансової установи від посягань зловмисників.

 

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ