Охорона офісів є однією з найважливіших умов безпеки бізнесу. Для охорони окремого кабінету можна обійтися системою сигналізації простого рівня, але великому офісному центру знадобиться повний спектр послуг безпеки, починаючи з контрольно-пропускного режиму й закінчуючи системою управління доступом.

Обслуговування охоронних систем Львів

У будь-якому разі ефективна робота систем охорони залежить не тільки від грамотного проєктування та якісного монтажу, але й від сервісного обслуговування з метою своєчасного виявлення та усунення несправностей у роботі елементів обладнання.

Приватне охоронне підприємство «Alarm» професійно підходить до питань обслуговування систем охорони офісів у Львові та Львівській області.

 Кваліфіковані спеціалісти здійснюють повний комплекс заходів з технічної підтримки:

 • якісне налаштування та ремонт охоронних систем;
 • контроль роботи встановленого обладнання;
 • постійний моніторинг систем;
 • плановий огляд охоронної сигналізації (перевірка налаштувань датчиків тощо).

У перелік робіт з технічного обслуговування офісів входить інформаційна підтримка Клієнта з будь-яких питань, а також позаплановий виїзд майстра на об’єкт для проведення регламентних робіт за заявою Клієнта у разі збою охоронної системи.

Багатий досвід фахівців охоронного підприємства «Alarm»разом з розширеною матеріально-технічною базою дозволяють здійснювати сервісне обслуговування охоронних сигналізацій практично всіх поширених типів.

Категорії охоронної сигналізації офісів

Звернувшись до нас, Ви отримаєте можливість замовити технічне обслуговування охоронної сигналізації офісів наступних категорій:

 • стандартна охоронна сигналізація;
 • системи відеоспостереження;
 • протипожежна сигналізація;
 • системи типу «кнопка тривоги»;
 • периметральна сигналізація;
 • інтеграційні системи безпеки;
 • системи контролю та управління доступом;
 • комплексні багаторівневі системи безпеки.

У разі потреби наші фахівці готові виконати комплексне замовлення з ремонту та технічного обслуговування відразу декількох видів охоронної сигналізації. Вартість такої послуги буде вигідною для Клієнта, тому що включатиме цілий комплекс робіт.Оплата ремонту розраховується з урахуванням рівня складності, характеру поломки та вартості деталей.

Необхідність регулярного технічного обслуговування

Щоб забезпечити безперебійну роботу охоронних систем в офісах, необхідно проводити їх регулярне технічне обслуговування. Тільки такий підхід є оптимальним та гарантує безвідмовну роботу елементів системи. Якщо не надати цьому питанню належної уваги, вихід з ладу охоронного обладнання може підвищити ризики виникнення позаштатної ситуації на об’єкті.

Компанія «Alarm» пропонує послуги з обслуговування охоронної сигналізації офісів на регулярній основі, про що зазначається у договорі з Клієнтом. Своєчасне обстеження компонентів системи та поточний ремонт, що виконується досвідченими спеціалістами, дозволяють забезпечити стабільну роботу всіх компонентів охоронної сигналізації. Це дозволить оптимізувати витрати Власника на великий ремонт.

Специфіка обслуговування офісних охоронних систем

Проведення робіт з технічного обслуговування офісів здійснюється нашими фахівцями якісно та оперативно, відповідно до сучасних норм та правил інструктажу з експлуатації. Під час гарантійного періоду сервісне обслуговування надається безкоштовно.

Постійне вивчення «новинок» охоронного обладнання дозволяє нашим спеціалістам обслуговувати будь-які системи за типом, об’ємом та рівнем складності.

Показниками високої якості сервісного обслуговування офісних систем охорони від компанії «Alarm» є:

 • сучасна технічна оснащеність;
 • оперативність обслуговування;
 • дотримання умов конфіденційності;
 • впровадження нових технологій;
 • індивідуальний підхід.

Більш детальну консультацію щодо цього питання можна отримати у наших спеціалістів по телефону. Консультанти з обслуговування охоронних систем готові відповісти на всі Ваші запитання, а також надати професійні поради та рекомендації.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ