Система безпеки для житлових будинків та квартир – це мережа інтегрованих електронних пристроїв, що взаємодіють із центральною панеллю управління та захищають приватну територію і власність від злому чи інших протиправних дій.

Компоненти типової домашньої охоронної системи:

 • панель управління (контролер системи безпеки будинку);
 • віконні та дверні датчики;
 • камери безпеки (дротові чи бездротові);
 • датчики руху (зовнішні та внутрішні);
 • охоронна сигналізація.

Приватне охоронне підприємство «Alarm» надає послуги з монтажу та подальшого обслуговування домашніх охоронних систем, проводячи різні заходи, спрямовані на підтримку працездатності всіх елементів. Разом із Клієнтом ми обираємо певну періодичність проведення робіт залежно від різновиду встановленої охоронної системи.

Для чого необхідне технічне обслуговування домашніх охоронних систем

Обслуговування охоронних систем Львів

Для того щоб складне комплексне обладнання чітко працювало й виконувало свої основні функції, необхідне його регулярне технічне обслуговування.

 • Технічне обслуговування підтримує охоронну систему в робочому та справному стані.
 • Профілактика попереджає непередбачувані несправності системи.
 • Своєчасні дії спеціалістів дозволяють швидко усунути помилки в роботі системи та виконати ремонт.

Технічне обслуговування домашніх охоронних систем охоплює їх періодичне тестування, здійснення профілактичних заходів, спрямованих на продовження терміну служби обладнання, планові ремонтні роботи систем сигналізації тощо.

Основні процедури комплексного технічного обслуговування

Ваш дім повинен бути надійною фортецею, безпечним місцем для усього Вашого майна та кожного члена родини. Встановлення охоронної системи з подальшим технічним сервісом – кроки до максимального захисту об’єкта власності.

Технічне обслуговування домашніх охоронних систем має на меті перевірку та ремонт (у разі потреби):

 • пожежних систем та пожежної сигналізації;
 • систем домашнього відеоспостереження;
 • систем контролю доступу;
 • охоронної сигналізації тощо.

Надаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування домашніх охоронних систем, компанія «Alarm» оперативно та ефективно вирішує будь-які проблеми, пов’язані з обладнанням.

Наші висококваліфіковані спеціалісти ретельно перевіряють функціонування елементів оповіщення, проводять тестування джерел живлення та працездатності світлових і звукових елементів системи, компонентів сигналізації.

В обов’язковому порядку фахівці проводять зовнішнє обстеження кожного елемента на предмет механічних пошкоджень, появи корозії, наявності псування кріплень та контактів.

У програму технічного обслуговування домашніх охоронних систем входять планові та попереджувальні заходи, швидке усунення недоліків, ретельна діагностика та налаштування обладнання. У разі потреби можлива повна модернізація всього обладнання.

У компанії «Alarm» працюють справжні професіонали, тому Ви сміливо можете довіряти нам безпеку своєї власності. Незалежно від характеру пошкодження охоронної системи, ми виконаємо швидкий ремонт за розумною ціною.

Переваги професійного технічного обслуговування

Сучасна апаратура оповіщення охорони, системи відеоспостереження та інші елементи є досить складним високотехнологічним обладнанням. Технічне обслуговування – оптимальне рішення для профілактики та попередження некоректної роботи приладів.

Чи можна обійтися без технічного обслуговування домашньої охоронної системи? Так, звичайно. Але у разі поломки Вам необхідно буде шукати виконавця для здійснення ремонтних робіт. Якщо система захисту будинку надто складна, майстер використає безліч часу, щоб розібратися у схемі системи та знайти проблему. Відповідно, вартість такого ремонту може перевищити суму річного обслуговування системи.

Тому краще довірити вирішення цього питання досвідченим фахівцям, котрі обслуговують таку систему та знають усі її тонкощі та слабкі місця. Спеціалісти охоронної компанії «Alarm» виконують як планове, так і позапланове технічне обслуговування домашніх охоронних систем. У разі потреби можливе проведення модернізації обладнання через доповнення її новими функціями чи збільшення кількості елементів обладнання.

 

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ