Охоронні системи є важливими елементами захисту нерухомості. Від них залежить не лише збереження майна, але й здоров’я та життя людей. Як і будь-яке технічне обладнання, системи охоронної сигналізації та відеоспостереження потребують регулярного технічного обслуговування.

Приватне охоронне підприємство «Alarm» здійснює увесь спектр робіт щодо підтримки охоронного обладнання та систем у робочому стані. Досвідчені спеціалісти готові надати технічну допомогу й налагодити роботу охоронної системи на будь-якому об’єкті у Львові та Львівській області.

Що охоплює обслуговування охоронних систем?

Перш за все, слід підкреслити, що охоронна сигналізація, так само як інші види захисту, є складною системою, яка повинна проходити регулярну перевірку та випробування.

Професійне обслуговування охоронних систем охоплює:

  • Повну діагностику обладнання та компонентів системи.
  • Виявлення та усунення технічних проблем (неякісний монтаж, збій у роботі системи, пошкодження елементів обладнання, помилкові спрацьовування датчиків тощо).
  • Усунення результатів помилок та неправильних дій користувачів охоронної сигналізації, що призводять до збою системи;
  • Профілактичні заходи та повну перевірку роботи обладнання з метою забезпечення постійного надійного захисту об’єкта власності.
  • Перевірку рівня зносостійкості усіх компонентів обладнання.
  • Обслуговування СКУД, тестування вузлів системи тощо.

Всі роботи з технічного обслуговування здійснюються компанією «Alarm» відповідно до стандартів якості та затверджених технічних норм. Наші фахівці своєчасно проведуть усі необхідні роботи, що дозволить Клієнтові уникнути значних фінансових витрат на ремонт окремих елементів чи усієї охоронної системи.

 

Замовити обслуговування систем безпеки

Система безпеки для житлових будинків та квартир – це мережа інтегрованих електронних пристроїв, що взаємодіють із центральною панеллю управління та захищають приватну територію і власність від злому ...

Охорона банківських установ базується на побудові цілого ланцюга дій, що пов’язано з необхідністю підвищеної охорони фінансового закладу. Найперший крок – це правильний вибір та установка охоронної си...

Охорона комерційної нерухомості має чимало тонкощів і нюансів. Саме тому вирішення питання про надійну організацію безпеки варто довіряти професіоналам, які володіють відповідними знаннями та досвідом...

Охорона офісів є однією з найважливіших умов безпеки бізнесу. Для охорони окремого кабінету можна обійтися системою сигналізації простого рівня, але великому офісному центру знадобиться повний спектр ...

НАШІ ПАРТНЕРИ