Компанія Alarm у Львові надає послуги з установки охоронної сигналізації, відеоспостереження, систем контролю доступу, а також пожежної сигналізації. Замовлення монтажу будь-якої з перерахованих систем займе кілька хвилин. При оформленні замовлення вам запропонують різні варіанти й дадуть відповідь на всі питання з приводу роботи охоронних систем.

Запит клієнта відразу ж після його надходження оперативно обробляється, після чого за вказаною адресою виїжджає кваліфікований фахівець, який проводить огляд об'єкта і погоджує кошторис. При цьому в обов'язки фахівця входить мінімізація витрат клієнта і максимальне скорочення термінів монтажу.

Замовити охоронну сигналізацію

 

Що таке охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – це цілий комплекс апаратних засобів, які подають сигнал при проникненні на об'єкт через вікна, двері, огорожі, підлогу, стіни. Завдяки цьому сигналу служба безпеки отримує інформацію про те, що відбувається на об'єкті, який охороняється.

Установка охоронної сигналізації має на меті виявити, чи проник зловмисник на об'єкт, що охороняється. Крім цього, сигналізація повинна передати сигнал тривоги службі безпеки.

Якщо клієнт воліє приховати від зловмисників той факт, що за об’єктом ведеться відео спостереження, то ми пропонуємо встановити безкорпусні відеокамери. Такі камери мають дуже компактні розміри, що дає можливість монтувати їх у різні предмети інтер'єру. Для стеження за рухомими об'єктами в приміщеннях, а також для можливості змінювати напрямок відеоспостереження застосовуються купольні відеокамери. При великій площі відеонагляду ми пропонуємо встановити цифрові ІР-камери, що передають зображення через Інтернет.

Охоронно-тривожна сигналізація – це електронний пристрій, який виявляє факт або спробу проникнення на об'єкт, що охороняється. У систему охорони такої сигналізації входять різні датчики, засоби оповіщення, управління, блоки живлення та інші елементи. Функціонал сучасних систем можна розширити за допомогою датчиків, які реагують на рух, розбиття скла, відкривання дверей і вікон, вібрацію, звук або світло.

Охоронна система може бути змонтована як із застосуванням дротів, так і за допомогою технології бездротового з'єднання. Головне завдання обладнання – виявити незаконне проникнення і передати інформацію на пульт охорони. Грамотно складена схема сигналізації гарантує надійний захист майна.

Варіанти охоронних сигналізацій

Основні види сигналізацій – дротова, бездротова та комбінована. Розглянемо їх детальніше.

Дротова сигналізація. Від кожного елемента системи (датчики охоронної сигналізації, сирени, контрольні лампи) прокладаються дроти (у кабель-каналах, лотках, гофротрубі, а також відкритим способом) до контрольної панелі, яка, у свою чергу, з'єднується з пультом охорони з будь-якого доступного каналу зв'язку. Також потрібен і провідний Інтернет від провайдера. Перевага цього варіанту полягає в моментальному відгуку системи, відсутності необхідності заміни батарей у датчиках, а також у стабільному з’єднанні.

Бездротова сигналізація. Зв’язок контрольної панелі та інших елементів сигналізації здійснюється за допомогою радіомовлення на відповідних частотах. Контрольна панель має вбудований радіоприймач, а кожен сповіщувач – передавач. Відстань між приймачем і передавачами залежить від їх потужності, а також від наявності перешкод на шляху радіосигналу (стіни, перекриття і тощо) і може досягати 600 метрів у відкритій видимості. На практиці деякі моделі сигналізацій здатні перекрити триповерховий котедж у якості найближчої споруди. Більш бюджетні варіанти покривають квартиру або невеликий будинок.

Комбінована сигналізація. У такому виді сигналізації поєднані можливості дротової і бездротової сигналізації Це – ідеальне рішення для охорони об'єкта. Контрольні панелі в таких варіантах є гібридними, до них можуть бути під’єднані як дротові, так і бездротові сповіщувачі. Як правило, це найпопулярніші моделі охоронних систем, адже в них є всі можливі функції та опції.

Як ми розраховуємо вартість встановлення сигналізації

Усі розрахунки є індивідуальними. Вони залежать від таких чинників:

 • призначення об'єкта;
 • площі об'єкта, що охороняється;
 • матеріалу стін об'єкта;
 • способу під’єднання детекторів (дротового або бездротового);
 • побажань і можливостей замовника.

Після обраної замовником системи фахівці компанії Alarm у Львові проводять (при необхідності) навчання персоналу замовника правилам користування системою контролю доступу, охорони або відеоспостереження. Таке навчання проводиться безкоштовно.

Етапи робіт зі встановлення сигналізації

Підготовка і монтаж проходять так:

 • Заявка. Отримуємо заявку від клієнта телефоном, через сайт, в офісі компанії. Уточнюємо мету і завдання охоронної системи.
 • Підбір. Фахівець компанії виїжджає на об'єкт, оцінює особливості приміщення, підбирає устаткування.
 • Кошторис. Підбираємо обладнання, складаємо точний кошторис.
 • Договір на монтаж. Укладаємо договір на монтаж системи, фіксуємо терміни й ціни.
 • Оплата. Розрахунок можна проводити як у готівковій, так і в безготівковій формі.
 • Монтаж. Після внесення передоплати виконуємо установку та під’єднання обладнання, підключаємо до пульта охорони, тестуємо систему сигналізації.

При виникненні несправності у функціонуванні системи фахівці нашої компанії виїжджають на об'єкт для усунення проблеми. Про результати огляду об'єкта інформуємо клієнта.

Техпідтримка – важливий чинник. Наші фахівці готові допомогти вам усунути несправність, а також прибути на ваш об'єкт 24/7, якщо виникла така необхідність.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ