Для здійснення функцій охорони різних об'єктів нерухомості та закритих територій широко застосовуються технічні пристрої, що подають сигнал тривоги при виникненні нештатної ситуації.

Компанія Alarm у Львові виконує проєкти з монтажу комплексних систем безпеки впродовж тривалого часу. Наша основна спеціалізація, це:

  • системи безпеки – відеоспостереження, охоронна сигналізація, в тому числі охорона периметра, СКУД (система контролю та управління доступом), системи домофонів;
  • протипожежні системи – пожежна сигналізація, система оповіщення про надзвичайні ситуації, трансляційні системи фонового озвучування, системи пожежогасіння, димовидалення, а також автоматизація і диспетчеризація комплексу протипожежного захисту об'єкта.

Створення комплексних систем безпеки передбачає вдумливий індивідуальний підхід до проєктування.

Наші багаторічні напрацювання у сфері установки систем відеоспостереження та контролю доступу дають можливість обрати оптимальний варіант для вирішення технічних завдань, як того вимагає проєкт.

Безперечною перевагою є і те, що ми надаємо клієнтам комплекс послуг із монтажу різного устаткування та системної інтеграції.

Звертаючись до нас, ви зможете не тільки отримати монтаж систем безпеки, а й інших мереж від одного виконавця.

Ми виконуємо будь-які супутні види робіт зі створення комплексної системи безпеки на ваших об'єктах.

Фахівці нашої компанії оглянуть ваш об'єкт і в стислі строки підготують усю необхідну кошторисну документацію.

Компанія Alarm у Львові – організація, яка монтує систем безпеки

 

Питання наявності ефективного комплексу охоронних пристроїв є одним із найбільш важливих для власників при будівництві або покупці того чи іншого об'єкта. І зовсім неважливо, чи йде мова про промислову компанію, офіс або житлове приміщення. Сьогодні вживати запобіжних заходів просто необхідно. З метою інформування користувачів із цього питання ми розмістили на нашому сайті ряд статей про надійність систем безпеки з використанням сигналізації та інших різновидів подібних комплексів, адже проєктування систем безпеки – один з основних напрямків нашої діяльності.

Як правильно захистити будівлю від несанкціонованого вторгнення

Говорячи про захищеність будівлі, необхідно згадати, перш за все, про її технічне оснащення. Мається на увазі, що ступінь захисту залежить не тільки від виду охоронного обладнання, але й від конструкції будинку, матеріалу, з якого він побудований, а також ступеня захищеності найбільш вразливих місць, тобто вікон, дверей, балконів тощо. Для таких місць передбачені різного роду решітки, жалюзі, захисне скління та ін.

Поряд з технічним укріпленням, широко застосовуються різні комплекси сигналізації, відеоспостереження, контролю доступу. Найбільш поширеними є комплексні охоронні пристрої. Монтажні групи комплексних систем безпеки у Львові виконають роботу з врахуванням ваших побажань, швидко та якісно, з  дотриманням правил роботи монтажних фірм і організацій з проєктування, монтажу та налагодження систем зв'язку і безпеки.

Найчастіше організації обмежуються укладанням договору на монтаж систем безпеки та відеоспостереження, вважаючи, що цього цілком достатньо для здійснення якісного захисту промислової (офісної) будівлі або житла. Однак цього не достатньо, хоча подібна форма контролю і дає певний результат. Останнім часом обладнання в цій сфері постійно модернізується і вдосконалюється. Якщо раніше було можливо лише переглядати й робити запис спостереження, то зараз існують комплекси, що дозволяють запрограмувати певну послідовність дій у разі виникнення будь-яких непередбачених обставин.

Саме тому фахівці нашої компанії не тільки встановлять вам необхідний технічний захист, а й, у разі потреби, будуть обслуговувати обладнання та доукомплектовувати його відповідно до нових завдань.

Найпопулярніша послуга серед споживачів – монтаж та обслуговування системи відеоспостереження та охоронної сигналізації

Відеоспостереження поділяється на два типи: цифровий і аналоговий. Аналогові пристрої застосовуються, як правило, на невеликих об'єктах. Це пристрої стеження, які записують усі відстежені дані на носій.

Структури, які дбають про надійну охорону, використовують цифрові системи відеоспостереження. Їхні переваги:

  • Подібне обладнання практично не потребує постійної присутності людини.
  • Цифрові електронні установки надають можливість надіслати всі отримані в процесі спостереження дані на комп’ютер власника або служби охорони та повідомити про будь-які проблеми в найкоротші терміни.
  • Саме пристрої цифрового типу, головним чином, застосовуються при використанні технології виконання робіт з монтажу систем безпеки та відеоспостереження, що передбачає встановлення прихованої камери.

Система охоронної сигналізації – це сукупність технічних пристроїв, які взаємодіють між собою та забезпечують фіксацію факту стороннього проникнення всередину зони, що охороняється, і подають при цьому тривожний сигнал.

Залежно від того, куди прямує сформований сигнал тривоги, системи поділяються на три типи:

  • Локальні – здійснюють відтворення сигналу тривоги безпосередньо на території, що охороняється. Вони можуть, при потребі, вмикати сирену, спеціальні прожектори, сигналізації в приміщенні. Такі способи оповіщення можуть застосовуватися як окремо, так і в різних поєднаннях.
  • Централізовані системи охоронної сигналізації надсилають інформацію про стан тривоги каналами зв'язку на пульт централізованої охорони. Після цього здійснюється екстрений виїзд оперативної групи на об'єкт, що охороняється Такий спосіб охорони відноситься до найбільш надійних та поширених. До недоліків цієї схеми можна віднести тільки необхідність укладення договору з охоронною структурою і щомісячну абонентську плату.
  • Системи охоронної сигналізації, яка надсилає власнику об'єкта тривожну інформацію у формі повідомлення телефонною лінією або іншим каналом зв'язку. В цьому випадку, отримавши – SMS-повідомлення, власник повинен сам вживати заходів щодо захисту власності або викликати поліцію.

Розповідаючи про охоронне обладнання, не можна обмежитися інформацією винятково про відеоспостереження чи сигналізацію. Ми реалізуємо, монтуємо та обслуговуємо багато інших систем безпеки, здійснюємо монтаж охоронно-пожежної сигналізації, допомагаємо обладнати пультову охорону.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ