У приміщеннях, які належать різним організаціям, найчастіше виконується установка систем пожежогасіння, які працюють в автоматичному режимі та оповіщають про виникнення загоряння. Вони дають можливість вчасно загасити пожежу чи евакуюватися з приміщення, що палає. Складається така система з датчиків диму і теплового випромінювання, з оповісників про загоряння, центрального пристрою управління і різних систем оповіщення.

В подібні комплексні пристрої включають і пожежне відеоспостереження. Це мережа камер, що фіксують загоряння чи задимлення і передають зображення на відео реєстратор.

 

Компанія Alarm у Львові реалізує, встановлює та обслуговує прилади для оповіщення про пожежу, системи пожежогасіння, відеонагляду, а також інші охоронні прилади.

Комплекс приладів для попередження та локалізації пожеж

Існують протипожежні системи, що складаються з ряду пристроїв: камер, датчиків. Вони контролюють не тільки виникнення загоряння, але і керують системами вентиляції та ліквідації диму. Також популярними є пожежні сигналізації.

Ми реалізуємо, встановлюємо та обслуговуємо такі протипожежні прилади:

  • Системи візуального контролю та автоматичного аналізу. Вони виготовлені з використанням обладнання відомих виробників, довговічні та надійні. Пропонуємо широку модельну лінійку оптико-електронних пристроїв, включаючи товари зі знижкою. Допоможемо підібрати оптимальні компоненти майбутньої системи.
  • Монтаж камер для відеоспостереження та пожежного нагляду. Якщо вам потрібна установка однієї, двох або більшої кількості камер, або у вас вже є система відеоспостереження і ви хочете її розширити та модернізувати, ми підберемо найкраще рішення. Також ми можемо інтегрувати додаткові рішення для відеоаналітики: детекція рис обличчя, залишених речей, задимлення, аналіз переміщень співробітників, будь-яких бізнес- або виробничих процесів.
  • Cигналізація - це ключова система для безпеки співробітників та майна. Причому часто йдеться про збереження життя людей. Вона повинна бути в будь-якому офісі, на будь-якому виробництві. Зараз складно уявити собі комерційні та промислові об'єкти без охоронно-пожежної сигналізації, більш того, навіть у багатьох приватних будинках вже з'являються подібні системи. В поєднанні з камерами пожежного відеоспостереження, система діє дуже продуктивно і виконує свої функції так, як слід.

Навіщо це потрібно? На промислових об'єктах необхідність установки таких систем обумовлена законодавчо. У невеликих комерційних приміщеннях і на приватних об'єктах ОПС встановлюють, щоб забезпечити безпеку, як від проникнення небажаних гостей, так і від пожежі.

ОПС – це система елементів, що спрямовані на виявлення загоряння та диму і сповіщення власника про них. Ця система може включати різні датчики (диму, руху, температури тощо), контрольну панель (як правило, комп'ютер), куди потрапляє вся інформація з датчиків, сповіщувачі (сирени, гучномовці тощо), додаткові пристрої  (наприклад, обладнання для автоматизованого пожежогасіння), камери спостереження, що фіксують місце задимлення і загоряння.

Які бувають охоронно-пожежні системи

Виділяють 3 основних типи:

  • Неадресні системи: датчики системи передають на контрольну панель сигнал тривоги, але при цьому не уточнюється, який датчик і в якому приміщенні сигналізує. Такі системи відносно недорого коштують і підходять для невеликих за площею об'єктів з незначною кількістю приміщень. З такою системою установлюють і пожежне відео спостереження, щоб мати змогу побачити, де горить чи димить.
  • Адресні системи: припускають фіксацію датчика, що включив сигнал тривоги, а це істотно спрощує пошук і ліквідацію задимлення або загоряння.
  • Адресно-аналогова система: використовується на об'єктах великої площі, де застосовується велика кількість датчиків і приладів. Особливість цієї системи полягає в тому, що сигнал тривоги подає не датчик, а сама система, яка порівнює дані, що передаються з різних датчиків та камер.

Чому обирають співпрацю з Alarm

Серед наших переваг можемо виділити такі:

  • Наша компанія займається розробкою та установкою нових систем пожежної сигналізації, а також модернізацією тих, що вже встановлено.
  • Якщо вам потрібен ремонт, то ми підберемо варіанти, які є оптимальними з фінансової точки зору і відповідають всім стандартам та нормам.
  • Зробимо для вас повний пакет документів.
  • Після нас ви без проблем пройдете перевірку державної протипожежної служби.

Це не означає, що наші фахівці займаються тільки монтажем і продажем устаткування. Так само ми проводимо планове технічне обслуговування, відповідно до затверджених регламентів. У нас є ліцензія і досвідчений персонал. У зручний час проведемо для вас інструктаж, навчимо працювати з обладнанням. Приїдемо до вас на об'єкт, якщо виникне нештатна ситуація. в режимі 24/7, адже обслуговування та монтаж систем пожежогасіння повинні проводити виключно професіонали.

Якщо вам потрібна надійна охоронно-пожежна система за доступною ціною, ви можете купити її у нас. За додатковою інформацією ви завжди можете звернутися до наших консультантів, вони допоможуть з вибором обладнання, розкажуть про його переваги й недоліки та сформують замовлення.

Орієнтуючись на конкретно поставлене замовником завдання, ми пропонуємо найраціональніше рішення, отримуючи максимальний результат.

Якщо у потенційного замовника виникає побоювання, що ми маємо зобов’язання перед певними виробниками охоронних систем і тому просуваємо їхню продукцію, Alarm, демонструючи ефективну роботу такі негативні очікування нівелює. Адже ми використовуємо найнадійніші зразки обладнання від відомих світових виробників систем безпеки задля того, щоб гарантувати вам найкращий результат. Його можна досягнути також завдяки більш бюджетним охоронним системам. Який варіант обрати – вирішуєте ви.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ