Коли охоронна та пожежна сигналізації інтегруються в одній панелі контролю, систему приладів називають охоронно-пожежною сигналізацією.

Саме такі системи монтують на складних об’єктах, де пожежний стан потребує особливої уваги. Компанія Alarm у Львові займається комплексним і роздільним встановленням таких систем

 

 

Які роботи ми проводимо, щоб оснастити об’єкт якісним обладнанням

Для того, щоб встановити на об’єкті пожежну сигналізацію і забезпечувати її безперебійну роботу протягом всього терміну експлуатації, необхідно провести кілька етапів роботи, найбільш важливими з яких є:

 • Розроблення і проєктування охоронно-пожежної сигналізації. На цьому етапі кваліфікований співробітник нашої компанії ретельно вивчає об'єкт, проводить виміри, визначає найбільш небезпечні ділянки, на яких може виникнути загоряння, та місця встановлення датчиків, здійснює розрахунки тощо.
 • Монтаж протипожежної сигналізації передбачає встановлення датчиків пожежної сигналізації та сповіщувачів на об’єкті, прокладку кабелів й інші роботи, в результаті виконання яких система пожежної сигналізації повністю готова до використання.
 • Установка охоронно-пожежної сигналізації. Монтаж ОПС – це установка датчиків, сигнал з яких надходить на пульт керування. Він може бути централізованим.У цьому випадку показники відстежуються оператором або локальною панеллю, що відповідає за збір даних та оповіщення про пожежу чи проникнення.

Орієнтовний перелік пристроїв, які входять до системи, такий:

 • Охоронні датчики й пожежні сповіщувачі – різні сенсорні пристрої, які передають сигнал тривоги на контрольне обладнання;
 • Комп'ютер зі спеціалізованим програмним забезпеченням та контрольно-приймальним обладнанням – обробляє інформацію, що надійшла від датчиків. Якщо територія, яку потрібно охороняти, не велика, однак необхідно провести монтаж складної системи сигналізації, контрольні прилади можуть встановлюватися без комп'ютера;
 • Пристрої оповіщення. Подають світловий і звуковий сигнали у разі виникнення небезпеки;
 • Пристрої для гасіння пожежі.

Звісно, встановлене обладнання треба випробувати. В процесі випробування пожежної сигналізації моделюються різні ситуації виникнення пожежі. За результатами цього етапу робиться висновок про ефективність і функціональність встановленої системи.

Експертиза пожежної сигналізації потрібна в тому випадку, коли виникає потреба підтвердити, що заявлені протипожежні характеристики об'єкта насправді відповідають вимогам до протипожежної охорони конкретної будівлі. На цьому етапі проводиться оцінка та порівняння характеристик тільки-но встановленої або системи, що діє, відповідно до вимог чинних нормативних документів.

Наша компанія надалі буде проводити систематичне технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, метою якого є своєчасне виявлення та усунення несправностей у роботі, можливих неполадок та інших проблем.

Капітальний ремонт охоронно-пожежної сигналізації проводиться після закінчення певного часу, зазначеного в супровідній документації. Головним завданням цього етапу є заміна старих елементів, термін служби яких завершився, на нові, що гарантує подальше функціонування системи в стаціонарному режимі без будь-яких збоїв.

Компанія Alarm у Львові надає повний комплекс послуг з оснащення об'єктів системами пожежної сигналізації та підтримання їх в працездатному стані протягом всього терміну експлуатації.

Кожен новий об'єкт – це створення індивідуального проєкту, всі етапи якого виконуються з урахуванням особливостей конкретного будинку, в котрому встановлюється пожежна сигналізація, а також відповідно до вимог чинних нормативних документів, що стосуються забезпечення пожежної безпеки будівель і встановлення електрообладнання.

Якщо вам потрібен розрахунок вартості проєтування і монтажу пожежної сигналізації, зверніться до наших фахівців і отримаєте відповіді на всі ваші запитання. Таким же чином можна попередньо дізнатися, скільки коштує окремо монтаж систем автоматичної охоронно-пожежної сигналізації або техобслуговування пожежної сигналізації.

У своїй діяльності ми:

 • Застосовуємо європейські стандарти якості.
 • Використовуємо складники, устаткування і витратні матеріали вітчизняних і закордонних виробників.
 • Виконуємо роботи під ключ: проєктування, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та технічне обслуговування систем пожежної безпеки.

Всі роботи супроводжуються дозвільною документацією.

Спеціалізуємося на проєктуванні та впровадженні:

 • систем димовидалення і вентиляції;
 • систем пожежогасіння;
 • пожежної сигналізації та автоматизації.

Виконуємо всі види вогнезахисту будівельних матеріалів, конструкцій та інженерних мереж.

Ми також маємо портфоліо з великою кількістю проєктів, реалізованих що були реалізовані на складних і потужних об'єктах:

 • багатофункціональних житлових та адміністративних комплексах;
 • об'єктах соціальної інфраструктури;
 • пам'ятниках архітектурної та культурної спадщини.

Виробничо-складська база підприємства розташована у Львові. Це суттєво скорочує терміни доставляння та дозволяє зекономити гроші замовника.

Оцініть нашу роботу!

Рейтинг користувача: 5 / 5
Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ