Для того, щоб бути впевненим у захисті свого будинку, квартири чи офісу від проникнення злочинців, необхідно подбати про охорону цих об’єктів. Сучасна охоронна система необхідна в заміських будинках чи котеджах. А в багатоквартирних будинках про посилену охорону слід подбати тим, чиї квартири розташовані на першому й останніх поверхах, а вікна – поруч з балконами, пожежною драбиною або піддашком під'їзду. У таких випадках рекомендується встановлювати на вікна решітки. Однак і це не гарантує захист від зловмисників. Безпека багатоквартирного будинку залежить від наявності прибудинкової охорони, пропускної системи та індивідуального захисту квартир власників.

Саме розробленням та встановленням найрізноманітніших сучасних систем охорони займається компанія Alarm у Львові.

Підприємство відносно молоде, але за час свого існування та активної діяльності встигло впровадити кращі інноваційні технології в системах безпеки. Компанія тісно співпрацює з багатьма клієнтами по всьому місту і області та готова вчасно надати допомогу за першої вимоги.

Напрямки діяльності компанії Alarm

Охоронні системи – це комплексне рішення для забезпечення охорони як майна, так і людей, які перебувають на різних об'єктах. Подібні пристрої є переважно автоматизованими й об’єднаними в точці централізованого управління. Це гарантує вчасне розпізнавання зловмисників та усунення загрози. Необхідними складовими охоронних систем є датчики, які контролюють певні умови й надсилають сигнал у випадку порушення цих умов. Особливо популярними є охоронні системи GSM. Вони належать до професійного обладнання. Їх встановлюють у квартирах, приватних будинках, на підприємствах та інших об'єктах.

Системи контролю доступу
Системи відеоспостереження
Системи пожежної безпеки

Наша компанія пропонує клієнтам широкий спектр охоронних послуг та встановлення найрізноманітніших датчиків, домофонів та ін.

Серед послуг підприємства – встановлення:

 1. Охоронної системи з відеофіксацією. Багато людей помилково вважають, що передавання і запис відео займають тривалий час. Однак у сучасній охоронній системі все влаштовано по-іншому: на пульт надсилаються знімки, які миттєво склеюються у відеоряд. На передачу фото не впливає швидкість Інтернету.
 2. Забезпечення енергонезалежності охоронних систем. Особливість обладнання полягає в тому, що контрольна панель не вимагає під’єднання до джерел електрики. Термін експлуатації батарей становить близько 4 років. Охоронна система вмикає передавач сигналів тільки в екстрених випадках.
 3. Монтаж систем відеоспостереження.
 4. Установка систем пожежної безпеки.
 5. Встановлення пожежної сигналізації.
 6. Монтаж охоронних систем.
 7. Установка СКУД;
 8. Монтаж систем оповіщення.

Крім того, до компанії можуть звернутися люди, у яких уже встановлена охоронна система. Фахівці розроблять власне ПО для Центру Моніторингу. За його допомогою можна увімкнути будь-яку охоронну систему.

Часто до компанії звертаються власники офісів, великих організацій, складських приміщень, промислових підприємств. Alarm тісно співпрацює також із приватними особами. Компанія займається проєктуванням, установкою і подальшим обслуговуванням охоронно-пожежних систем, систем контролю доступу, систем відеоспостереження, систем безпеки «під ключ».

Чому вам потрібно звернутися саме до Alarm

Звертатися до нас рекомендується з таких причин:

 1. У компанії працюють досвідчені фахівці.
 2. Всі роботи виконуються в обумовлені з клієнтом строки.
 3. В обов'язки майстрів входить не тільки монтаж якісного обладнання, а й подальше його обслуговування.
 4. Клієнтам видається супровідна документація.
 5. Компанія має всі необхідні ліцензії та сертифікати, що дозволяють встановлювати охоронні системи.

 

установка та обслуговування систем безпеки
установка та обслуговування систем безпеки
установка та обслуговування систем безпеки

 

Ми застосовуємо комплексний підхід до проєктування охоронних систем. Фахівці готові у чітко визначені спільно із замовником терміни встановити пожежну сигналізацію і системи оповіщення. На об'єктах підвищеного контролю майстри напрацьовують монтаж систем пожежогасіння.

А ще компанія проектує та впроваджує такі інтелектуальні системи безпеки:

 • Біометричні ;
 • охоронного відеоспостереження;
 • системи контролю доступу;
 • загороджувальних споруд;
 • охорони периметра об'єкта.

Крім того, ми йдемо в ногу з часом і пропонуємо чимало новинок у сфері охорони приміщень та периметра. Наприклад:

 • IP-камери та IP-відеоспостереження.
 • POS-термінали.
 • СКС, СКМ, комп’ютерні мережі
 • RAID-масиви для охоронних систем.

Крім охоронних послуг, ми можемо забезпечити на замовлення клієнтів виконання інших робіт. Таких, як:

 • Електромонтажні роботи.
 • Встановлення освітлення.
 • Встановлення сонячних панелей та електростанцій.
 • Електричне утеплення підлоги.
 • Монтаж систем опалення.
 • Встановлення та обслуговування ігрових приставок.
 • Обслуговування оптичних інтернет-ліній.

Звернувшись до нас одного разу, ви зможете користуватися нашими послугами для виконання багатьох видів робіт і не шукати інших спеціалістів.

 

Вакансії


Електромонтер з установки, ремонту та обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації, відеоспостереження, систем контролю доступу, систем супутникового та ефірного телебачення Т2, домофонів та відеодомофонів
Електромонтер охоронно-пожежних систем

+38 (067) 337-33-03

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ