Система контролю доступу (СКД) – найбільш дієвий спосіб запобігти несанкціонованому проникненню на територію підприємства, офісу чи складу непроханих відвідувачів, контролювати рух персоналу та обмежувати доступ працівників до тих чи інших заборонених приміщень на об’єкті.

Для тих, хто має спеціальний пропуск, не існує жодного дискомфорту. Працівник фірми зможе безперешкодно заходити у будівлю з використанням спеціальної ключ-карти. Водночас спроба потрапити на територію об'єкта осіб із недійсним документом чи карткою миттю буде зафіксована охоронною системою. Такий підхід дає змогу забезпечити контроль за ситуацією, безпеку персоналу та відвідувачів, а також надійно захистити матеріальні цінності й інформаційні дані компанії. 

 

Замовити системи контролю доступу

 

Системи контролю доступу у Львові (СКД): пропускні системи, турнікети, рамки, пропуски по відбитку пальців, контроль відвідування працівників у Львові та Львівській області

 

У залежності від поставлених завдань, масштабів підприємства, вимог до системи безпеки, львівська охоронна компанія Alarm здійснює підбір оптимальних рішень щодо вибору тих чи інших пристроїв, призначених для встановлення системи контролю доступу.

Як працює система контролю доступу?

Перевага використання системи контролю доступу полягає у виключенні людського фактора. Системи працюють в автономному режимі з використанням комп’ютерних технологій. Це гарантує точність у визначенні загрози та оперативне реагування виконавчих пристроїв.

Система контролю доступу складається з комп'ютерів, які керують підключеними до них контрольними панелями. У них зберігаються дані про режим роботи системи, список осіб, яким дозволений вхід на об’єкт, а також їх права доступу до різних приміщень, що розміщені на підприємстві.

Контрольна панель може бути вбудована у зчитувач, призначений для сканування інформації з ідентифікатора (ключ-картки, брелока, відбитка пальця). Ці дані надходять в контрольну панель, яка і визначає допуск людини в приміщення.

Сьогодні використовуються найрізноманітніші зчитувачі та ідентифікатори. Фахівці рекомендують встановлювати точки контролю доступу на прохідній, на вході до офісних приміщень, в’їзді/виїзді автотранспорту.

Якщо у вашому бізнесі постало запитання про необхідність обмеження доступу на територію об’єкта сторонніх людей, вам варто звернутися за консультацією до спеціалістів охоронної фірми Alarm. Наші спеціалісти виїдуть на місце, проведуть оцінку ситуації та запропонують системи контролю доступу із врахуванням індивідуальних вимог, наявного бюджету та мінімального терміну виконання монтажних робіт. Надалі ми гарантуємо якісну установку та подальше обслуговування охоронних пристроїв, надання інформаційної підтримки на всіх етапах співпраці.

Використання систем контролю доступу на практиці

Один із найпопулярніших способів захисту від несанкціонованого входу в приміщення – це установка турнікетів. Обладнання оснащене зчитувачем, який передає інформацію на ідентифікатор. Ідентифікатори можуть бути різного типу: звичайні зчитувачі пропускних карток, пропуск по відбитку пальця. Останній зі свого боку визначає право доступу та пересування особи на території відповідного об’єкта.

Турнікети надійно працюють як всередині будівель, так і на вулиці, на прохідній, у приміщеннях, які потребують найвищого контролю безпеки. Таке обладнання найчастіше встановлюють у солідних бізнес-центрах, державних та фінансових установах, приватних медичних центрах, навчальних закладах, на підприємствах, складах та офісах. У таких закладах турнікети цілком здатні замінити діяльність окремого охоронця, не допускаючи можливість проникнення всередину будівлі сторонніх суб’єктів.

Використання СКД як метод контролю робочого часу працівників

Встановлення відповідного обладнання не тільки гарантуватиме безпеку від сторонніх осіб на підприємстві, але й контролюватиме пересування персоналу. Керівники великих організацій із широким штатом працівників не мають часу особисто відстежувати прихід на роботу підлеглих. 

Система контролю доступу зберігає всю інформацію на контрольній панелі, її можна використовувати для отримання звітів по обліку робочого часу співробітників та ймовірних порушень трудової дисципліни. Такий контроль підтримує робочу дисципліну, адже допомагає визначити систематичні спізнення працівників.

Якщо ж ви саме той керівник, який прагне контролювати ефективність роботи в колективі, спілкування менеджерів з клієнтами, поведінку працівників у момент вашої відсутності, компанія Alarm пропонує встановлення систем відеоспостереження. Як показує статистика, 80% крадіжок припадає саме на персонал, який нахабно користується службовим становищем.

Водночас при виникненні непередбачуваних ситуацій (крадіжка матеріальних цінностей, грошей з касового апарату, зникнення важливих документів) власник компанії, у якій встановлена система контролю доступу, може надати всю необхідну інформацію щодо перебування осіб на об’єкті відповідним органам, що займатимуться розслідуванням справи.

Фахівці з безпеки рекомендують підприємствам раз на рік проводити огляд безпеки та контролю доступу. Все обладнання СКД має точно і безперебійно працювати, бути максимально надійним та функціональним. Спеціалісти охоронної компанії Alarm займаються встановленням інноваційних технологій в системах безпеки у Львові та Львівській області. Ми пропонуємо для вас найрізноманітніший спектр послуг: від встановлення якісної системи відеоспостереження до впровадження системи охоронної сигналізації та монтажу системи безпеки, а також періодичне обслуговування таких систем. Установка комплексного охоронного обладнання створить найбільш ефективну систему безпеки на підприємстві

Таким чином встановленням сучасної високотехнологічної системи контролю доступу ви розв’язуєте відразу кілька важливих завдань:

  • контроль приходу та виходу працівників, підозріла активність, перебування на об’єкті у позаробочий час;
  • можливість обмежити доступ працівникам до окремих приміщень на об’єкті;
  • миттєве виявлення спроби потрапити на підприємство, склад чи магазин невідомих осіб;
  • мінімізація витрат на утримання спеціального охоронного персоналу, який має вести облік робочого часу;
  • наявність можливості визначити осіб, які перебували на об’єкті у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Львівська охоронна фірма Alarm готова виконати завдання будь-якої складності для вашого офісу, складу чи іншого приміщення за європейськими стандартами. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону та отримайте відповіді на все, що вас цікавить: +38 (050) 337-03-03

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ