У місцях масового перебування людей щодня перебуває чимало відвідувачів. І, на жаль,не  всі вони мають добрі наміри та відповідну поведінку.

Випадки, коли злодії цуплять товари в магазинах, кишенькові крадіжки, спроби викрадення автівок зі стоянки, бійки між відвідувачами – з усім цим практично щодня доводиться стикатися охоронцям торгово-розважальних центрів, ресторанів і кафе. Власники таких закладів щомісяця витрачають на охорону значні кошти. Але за допомогою правильно підібраної та встановленої охоронної системи витрати можна значно скоротити.

 

 

Торгово-розважальний центр, кафе, кінотеатр – усе це місця з високою відвідуваністю. І при виникненні небезпечних ситуацій охорона повинна негайно: реагувати на будь-які факти хуліганства, зупиняти спроби крадіжок, припиняти можливі конфлікти. Та чи може людина за всім вслідкувати? Це складно. Тому на допомогу приходить відповідне технічне оснащення місць масового перебування людей.

Організовуючи безпеку в громадських місцях, компанія Alarm у Львові ставить перед собою низку основних завдань:

 • Дотримання громадського порядку.
 • Збереження матеріальних цінностей відвідувачів і захист від пограбувань об'єкта охорони. Система відеоспостереження дозволяє вчасно реагувати на спроби крадіжки й заподіяння матеріальної шкоди закладу.
 • Моніторинг за роботою персоналу. Передбачає запобігання спробам крадіжки з боку персоналу, а також – здійснення контролю за дотриманням належного рівня сервісу і недопущення порушень.
 • Відстеження початку і завершення роботи закладу.
 • Забезпечення протипожежної безпеки. Установка пожежної сигналізації в закладі дає можливість захистити відвідувачів і співробітників від виникнення надзвичайних ситуацій та вчасно вжити заходів щодо їхнього усунення.

Послуги та обладнання від компанії Alarm у Львові

Якісна система безпеки повинна передбачати не тільки фізичну охорону – послугу, яку надасть охоронне підприємство, а й мати висококласну технічну складову: відеокамери, сигналізацію, тривожну кнопку, датчики руху, диму, температури тощо.

Наші системи відеоспостереження дозволяють відстежувати всі події у закладі в реальному часі та записувати інформацію на цифрові носії. Ми використовуємо камери з роздільною здатністю, що дає можливість роздивитися найдрібніші деталі на отриманому зображенні (скласти фоторобот, спостерігати, як рухаються об’єкти, та помічати інші важливі нюанси, які допоможуть у пошуку й затриманні злочинців).

Управління системою можливе з мобільного телефону за допомогою Інтернету і дозволяє контролювати роботу закладу з будь-якої точки світу.

Ми розробляємо, реалізуємо, монтуємо та обслуговуємо комплексні охоронні системи для місць масового перебування людей. Роботи проводимо швидко, не заважаючи функціонуванню закладу.

Порядок встановлення охоронного обладнання та вартість послуг

Для того, щоб забезпечити безпеку закладу, наші співробітники проводять ретельну підготовку:

 • На першому етапі інженери виїжджають на об'єкт і уважно вивчають його, виявляючи вразливі місця. Далі ми розробляємо проєкт захисту, в який можуть увійти установка сигналізації, відеоспостереження, технічне забезпечення постів фізичної охорони (при необхідності).
 • Монтаж системи проводиться в найкоротші терміни, а технічне обслуговування здійснюється протягом усього часу її експлуатації. Роботи погоджуються замовником і виконуються так, щоб вони відповідали найвищим стандартам.
 • Крім цього, у базовий пакет послуг входить підбір обладнання та його монтаж. У будь-який зручний для вас час співробітники нашої компанії можуть надати безкоштовну консультацію з організації охорони об’єкта.

Чому саме охоронна система, а не фізична охорона

Наявність охоронців ніколи не дасть стовідсоткової гарантії збереження вашого майна. У сфері охоронних послуг важливу роль відіграє людський фактор. Яким би чесним не був співробітник, який би не мав послужний список, завжди є імовірність того, що він не зможе побачити /запобігти крадіжці. А іноді й самі охоронці вступають у змову зі злочинцями.

Вам потрібна впевненість у захисті власного майна? Встановіть у закладі охоронну систему. Розумні пристрої захистять від крадіжки й допоможуть оперативно визначити та відстежити переміщення крадіїв.

Комплексна система охорони передбачає:

 • Тривожну кнопку. Натиснувши на неї, співробітник миттєво викличе загін швидкого реагування.
 • Сигналізацію. Вона містить датчики руху та відчинення дверей із фотопідтвердженням, сигналізацію на вітринах, вікнах. Охоронна сигналізація спрацює при будь-якій спробі проникнення. Сигнал при зламуванні відразу надходить на станцію моніторингу, вмикається сирена, на об'єкт виїжджає загін охорони.
 • Пожежну сигналізацію. Сигнал про загоряння через кілька секунд надходить на пульт спецслужби, на об'єкт приїжджає група швидкого реагування.
 • Систему відеоспостереження. Камери встановлюються ззовні та в приміщенні. Вони мають широкий кут огляду.
 • Датчики температури. Вони стежать за температурним режимом всередині приміщення. Щойно показники знизяться або підвищаться, спрацює сигналізація.
 • Розумні розетки. За допомогою цієї системи ви зможете дистанційно керувати електроприладами. Пристрої, підключені до розеток, можна вмикати і вимикати за допомогою програми на мобільному або клавіатури, кнопки на пристрої.

Не обов'язково купувати весь комплекс системи захисту. Якщо у вас невелике приміщення,   ви можете обмежитися встановленням відеокамери та сигналізації. Кількість обладнання, його тип і охоронна система добираються відповідно до вимог кожного об’єкта (індивідуально).

Ви зможете вибрати оптимальний варіант охоронної системи. Вам потрібне індивідуальне рішення? Ми розробимо його. Для цього вам слід просто залишити заявку та запросити в зручний для вас час інженера на свій об'єкт. Готова охоронна система буде надійно захищати ваш бізнес. Гарантія тому – договір, який оформляється в день монтажу.

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ