Якщо ви керівник банку або його представник, то ви, напевно, знаєте, яка велика увага приділяється питанням безпеки фондів і заощаджень. Люди залишають в банку свої гроші. Клієнти банку повинні бути впевнені, що кошти в безпеці.

Охорона банків від компанії Alarm у Львові – це гарантія цілодобового захисту вашого банку від непередбачених подій і неприємних ситуацій. Ми пишаємося чималим досвідом охорони об'єктів банківської сфери.

Чому так важливо якісно охороняти банк

Банки є місцем з підвищеним ризиком виникненнянебезпечних ситуацій через наявність матеріальних цінностей та зберігання величезних сум готівки, що приваблюють грабіжників. При цьому звичайний охоронець не завжди здатний впоратися з проблемами, що виникають. Задля забезпечення бездоганної охорони банку варто встановити та увімкнути сигналізацію.

Ми, як сучасна компанія, розуміємо всю важливість проведених заходів з охорони об’єкта. У цьому випадку недостатньо просто купити хороше обладнання для спостереження і якісну сигналізацію.

Обов'язковою умовою є оснащення банку спеціальним обладнанням, яке складається з різноманітних охоронних датчиків, сигналізацій, зовнішніх і внутрішніх камер відеоспостереження, детекторів руху та інших пристроїв. У банку обов'язково встановлюється тривожна кнопка сигналізації, при натисканні на яку у фінансову установу протягом короткого часу прибуває група швидкого реагування охоронного підприємства або поліції. При розробці системи безпеки банку, крім охорони самого приміщення, необхідно приділяти увагу ще декільком важливим аспектам. Наприклад:

 • Охорона банку, як правило, передбачає ще й охорону автостоянки, адже наявність автостоянки, що охороняється, додає банку балів у формуванні іміджу респектабельної фінансової установи, яка дорожить своїми клієнтами й створює для них максимально комфортні та безпечні умови.
 • У вихідні, свята, а також вночі, охороні банку необхідно приділяти підвищену увагу, тому що саме в ці дні та в нічну пору значно зростає ймовірність проникнення у фінансову установу крадіїв.
 • Необхідно також гарантувати інформаційну безпеку банку при організації його охорони. З цієї причини комплексна охорона обов'язково повинна передбачати захист банкоматів, ліній зв'язку та серверів банку.

Вироблення ефективного режиму охорони об'єкта вимагає великої аналітичної та дедуктивної роботи. При визначенні обсягу робіт для забезпечення комплексної охорони фінустанови потрібно враховувати такі чинники, як криміногенна ситуація у довколишніх районах, віддаленість від відділення поліції, періодичність патрулювання території тощо.  

Кількість функцій нашої компанії розширюється при роботі з фінансовими установами.

До них належать:

 • запобігання злочинам, пов'язаним із фізичним насильством;
 • запобігання терористичним актам;
 • захист від економічних злочинів, охорона конфіденційної інформації або архівів, що зберігаються в комп'ютерах;
 • запобігання пограбуванню сховищ, сейфів і кас банку;
 • усунення шахрайства, пов'язаного з вилученням активів установи.

Технічне забезпечення системи охорони банку доволі складне. До його елементів можна віднести:

 • засоби зовнішнього та внутрішнього зв'язку;
 • організацію відеоспостереження;
 • тривожну кнопку;
 • контрольно-пропускні пункти;
 • установку сигналізації (в т.ч. і пожежної).

Охорона банків повинна здійснюватися професійно навченими та фізично підготовленими співробітниками, здатними оперативно й ефективно реагувати на позаштатні ситуації.

Охорона банків: послуги компанії Alarm у Львові

Охорона банків у Львові – один із напрямів діяльності нашої компанії. Для організації безпеки установ ми пропонуємо цілий комплекс послуг:

 • установка та обслуговування професійного обладнання;
 • оперативне підключення до центрального пульта;
 • постійний моніторинг ситуації як в приміщенні, так і на прилеглій території.

Забезпечення охорони банку нашою компанією здійснюється з використанням сучасного обладнання в різній комплектації. Наприклад, базова охоронна сигналізація у фінансовій установі передбачає контрольну панель, застережний знак і тривожну кнопку. Така комплектація дозволяє за 10 секунд надсилати сигнал на центральний пульт. Разом з тим, для максимальної безпеки рекомендуємо доповнити комплектацію датчиками (відчинення дверей і вікон, а також датчиками, які фіксують виникнення диму і затоплення) і камерами спостереження з високою роздільною здатністю.

Схема співпраці компанії з замовником

Організація охорони банку має такі етапи:

 • вивчення об'єкта з метою формування його карти;
 • проєктування системи;
 • установка пристроїв;
 • контрольна перевірка стану обладнання, приймання та обробки тривожних сигналів;
 • здача об'єкта клієнту.

Вартість послуг буде залежати не тільки від обраного обладнання, а й від додаткових параметрів. На ціну послуги монтажу та підключення системи безпеки впливає кількість і тип датчиків, а також іншого обладнання, необхідного для установки.

У нас є великий досвід в запобіганні діям, які завдають шкод банківським установам. Досвідчені фахівці забезпечують швидкий та якісний монтаж і перевірку охоронного обладнання. У своїй роботі наші спеціалісти використовують інноваційні технічні засоби, які допомагають стежити за ситуацією не тільки в основних офісах, а й в автоматизованих пунктах самообслуговування і додаткових відділах. З їх допомогою вдається або запобігти ситуації, або повідомити фахівців.

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ