Встановлення домофонів у Львові

Переваги використання домофонних систем у під'їзді важко заперечити. Зберігання тепла, відсутність підозрілих незнайомців, сумнівних компаній та, найголовніше, – відчуття безпеки мешканців багатоквартирного будинку. Ці електронні пристрої з кожним роком стають все більш популярними, а завдяки високій функціональності та зручності у використанні їх встановлюють як у багатоквартирних будинках, так і в бізнес-центрах, приватних будинках, школах, садках, медцентрах, на підприємствах, судах та в інших установах. Попри це, серед мешканців багатоквартирних будинків ми досі можемо зустріти противників встановлення домофона у під’їзді. Все б нічого, якби одна або кілька відмов не могли заблокувати ідею встановлення домофона в цілому. У цій статті ми поговоримо про переваги встановлення домофонних систем у будинках Львова. Розглянемо види домофонів та доведемо, чому його наявність – важливий чинник безпеки та спокою мешканців будинку.

 

Домофон у багатоквартирному будинку

Домофон – це електронний пристрій, призначений для передачі сигналу з апарату виклику до переговорного приладу. Чим більше їх стає в місті, тим менше ризиків опинитися віч-на-віч із грабіжником, безхатьком, або ще кимось невідомим, хто вирішив «завітати» до вашого під’їзду. Усні зауваження та прохання покинути ваш будинок часом можуть вийти боком для вас самих. Доводиться терпіти вибрики нетутешніх: розмальовані стіни, розкидане сміття та інші неприємні наслідки їхнього перебування у під’їзді. На жаль, як правило, люди серйозно задумуються про встановлення системи контролю доступу вже після факту крадіжки чи інших прикрих інцидентів, а не до їх виникнення.

Домофонні системи здатні розв’язати цілий комплекс проблем мешканців багатоквартирних будинків. Чистий під’їзд, робочі лампи, відсутність сумнівних візитерів, контроль мешканців над доступом до житлових будівель – все це можливо тільки з обмеженим доступом до під’їзду невідомих осіб. Вам стане спокійніше повертатися додому, а ваші діти будуть у повній безпеці, адже незнайомцям із поганими намірами буде проблематично потрапити до квартири. Компанія Alarm займається встановленням охоронних систем у Львові та області. Наші співробітники використовують інноваційні технології, пропонують оптимальні рішення за розумну ціну.

Часто мешканців будинку бентежить вартість встановлення домофонів у під’їзді. Але чи задумуються вони над ризиками, зокрема це небезпека проникнення зловмисників до квартир на перших поверхах? Про оплату послуг прибиральниці або витрат на мийні засоби, якщо доведеться відмивати розмальовані стіни та інші сліди незнайомців? Може знадобитися оплата додаткової заміни розбитих вікон, ламп, пошкоджених дверей внаслідок розваг вандалів.

Врешті-решт, це питання комфорту та естетики. Ми щодня йдемо з дому та повертаємося додому, ми даємо приклад догляду за будинком нашим дітям. Картина, яку ми бачимо щоранку, впливає на наш настрій упродовж дня. Свідомі мешканці багатоквартирних будинків дбають про зовнішній вигляд сходових майданчиків, на підвіконні красуються квіти, а на стінах – картини. В повітрі немає неприємних запахів і вам не соромно запросити гостей додому. У коридорі спокійніше залишати дитячі візочки чи інше приладдя, яке незручно тримати у квартирі. У таких будинках мешканці живуть комфортно та спокійно, адже їм не варто хвилюватися про те, що їх можуть обікрасти або завдати шкоди їхньому майну. У будинку встановлена домофонна система, тож жильці самі вирішують: впускати невідомих осіб або ні.

Співробітники компанії Alarm при встановленні автоматизованого контролю доступу враховують інфраструктуру, кількість мешканців та інші побажання як замовника. За короткий термін вони підберуть для вас сучасні рішення за прийнятну ціну.

Що робити якщо у вашому будинку живуть люди, які проти встановлення домофона?

  • Не вступайте у конфлікт. Кожен мешканець будинку має право на власну позицію. Якщо людина відмовляється платити за встановлення домофона, у її квартирі просто не встановлять переговорний пристрій. У будь-якому випадку спробуйте знайти справжню причину відмови з боку цієї людини;
  • Розкажіть про позитивний досвід, залучіть тих, хто може розповісти про власні враження після використання домофонної системи у багатоквартирному будинку;
  • Сучасні домофони здатні відлякати зловмисників, адже в деяких електронних пристроях вмонтована функція відеонагляду;
  • Наголосіть на перевагах встановлення системи, наприклад, підтримка охайності та чистоти в під’їзді, відсутність ризиків виникнення загорянь, спричинених невідомими;
  • Збереження майна, щоб одного дня не виявити зламані кнопки у ліфті, вибите скло, розбиті вікна чи лампи, плями та сміття на підлозі;
  • Переконайте сусідів, що плата за встановлення та обслуговування домофона відносно невисока у порівнянні з відновленням пошкодженого майна. Обслуговування включає не лише ремонт у разі потреби, а й профілактичні планові щоквартальні огляди встановлених електронних пристроїв.

Ці та інші фактори відіграють ключову роль у рішенні щодо встановлення домофонних систем у під’їзді. Мешканці під’їзду з домофоном платять, перш за все, за комфорт та спокій кожного власника квартири та членів його сім’ї. Жити в гармонії – це справжня розкіш, але її можна легко досягти, взявши усе під власний контроль. Не будьте байдужими до середовища, яке вас оточує. Власники квартир навіть не уявляють, наскільки побутові незручності впливають на їх самопочуття, викликають тривогу та навіюють апатію.

Обирайте тільки перевірені компанії з монтажу охоронних систем у Львові

Домофон – це пристрій, на якому мешканцям будинку не варто економити. Чим якісніший прилад, тим довше він буде надійно використовуватися жильцями. Якісний домофон має складатися з переговорного пристрою, панелі виклику, клавіатури з підсвіткою, контактного ключа або смарткарти, прихованої відеокамери, якщо це саме відеодомофон. Таким надають перевагу власники приватних будинків або компаній задля підвищення рівня захисту.

Найкраще замовити послугу із встановлення домофонної системи у перевіреної компанії. На нашому сайті ви можете ознайомитися із реалізованими проєктами та переконатися у бездоганних навичках наших майстрів. Ми регулярно перевіряємо встановлені охоронні системи та гарантуємо їх надійність та легкість у використанні.

Отримайте детальну консультацію та зрозумілі відповіді на ваші запитання з приводу встановлення домофонів у Львові за один телефонний дзвінок: +38 (050) 337 03 03

ALARM

ALARM

Монтаж та обслуговування охоронних систем

Широка, 77а
Львів, Львівська 79052

Пн. : 9:00 - 18:00
Вт. : 9:00 - 18:00
Ср. : 9:00 - 18:00
Чт. : 9:00 - 18:00
Пт. : 9:00 - 18:00
Телефон
+380673373303

НАШІ ПАРТНЕРИ